^Powrót na górę

Antybog czyli osobiste wpisy cd

2021-09-23 Wielka opozycja

W obronie niezawisłości sądów, przestrzegania prawa sędziowie protestują ryzykując utratą pracy, wynagrodzenia. To jest jedyna grupa zawodowa która walczy z reżimem, i to nie z przyczyn ekonomicznych.

Na ulicach protestują ludzie w obronie wolnych sądów, w obronie Konstytucji, w obronie praw kobiet, jeszcze niedawno byli zamykani w kotłach, byli poniżani przez sługusów reżimu. Muszą się zgłaszać na przesłuchania. Mają sprawy o wykroczenie, karne, dostają wyroki, m.in.  w trybie nakazowym. Też tego doświadczyłem osobiście.

I gdy sędziowie i ludzie  walczą z reżimem, Budka i kolega czy koledzy zamiast pracować, być obecnym podczas obrad parlamentu bawią się na imprezie wraz z kolegami z pisu. Wielka opozycja parlamentarna. Kpina.

Ciule, chędożone gnoje. Rzygać mi się chce gdy na was patrzę.

Za każdym razem gdy lądowałem w kotle otoczony przez policję, gdy byłem zatrzymywany, zastanawiałem się gdzie są posłowie i senatorowie opozycji, czemu was tu nie ma, razem z nami w obronie wolności. Teraz już wiem, mieliście może ważniejsze sprawy, np. imprezę wspólnie z pisiorami.

Copyright © 2013. www.FrytkaPunk.pl  Rights Reserved.