^Powrót na górę

Antybog czyli osobiste wpisy cd

2021-09-25 Rozmowy dnia powszedniego

Zaniedbałem swoją stronę. Tyle rzeczy się dzieje, a ja nie wspominam o tym nawet jednym słowem. To nie jest tak, że o tym nie myślę. Wręcz jest odwrotnie, za dużo myślę, a myśli chwilami nie nadają się do publikacji. Staram się nie być agresywny, bo oni tylko na to liczą, aby później spuścić ze smyczy swoje psy. I tak tłumię w sobie gniew, frustrację, wkurzenie. W tym porąbanym świecie wokół mnie coraz więcej gówna a coraz mnie normalności. Na poziomie lokalnym i ogólnokrajowym.

Tak się składa, że 99% osób które mnie otacza, z którymi mam kontakt codziennie nie mam o czym rozmawiać. Nie, że całkowicie. Oczywiście można porozmawiać o dupie marynie, o tym ile i gdzie wychlano wódki, czy jutro będzie słońce, a więc będzie za gorąco, czy może spadnie deszcz i będzie pewnie zimno. Tak, to są może i tematy dnia codziennego, ale czy wyłącznie tym się żyje? Nie mogę z nimi porozmawiać, o wolności, o łamaniu Konstytucji, o nepotyzmie władzy, o pedofilii w klerze katolickim. Nie mogę, bo oni to i nie tylko to w dupie mają. Grill w sobotę się liczy a nie swobody obywatelskie. Tamci kradli to i ci kradną, no i co z tego mówią w ostateczności. A ty znowu o tej polityce mówią do mnie, zmęczeni tym wszystkim jesteśmy, daj nam spokój mówią.

Niektórzy mówią, polityka mnie nie obchodzi. Nie obchodzi cię w jakim kraju żyjesz? W biednym czy bogatym? Wyparcie z mózgu myślenia o polityce nie spowoduje, że będziecie się wam lepiej żyło. A wręcz odwrotnie. Im mniej myślicie o polityce, im mniej się interesujecie waszymi prawami, tym bardziej karakan się cieszy i jego akolici. Odbierają wam prawa, kawałek po kawałku, odbierają wam wolność i godność, waszą przyszłość i waszych dzieci a wy milczycie, nic nie robicie. I pewnego dnia obudzicie się z ręku w nocniku. Ale wtedy będzie za późno.

Gdy nie walczysz o swoje prawa to nie zasługujesz na nie, tak śpiewa zespół Włochaty. Jest w tym głęboka prawda. Nie zasługujecie na wolność. Gen niewolnika jest w was mocny. Tylko dlaczego ja w tym szambie wraz z wami tkwić muszę?

Copyright © 2013. www.FrytkaPunk.pl  Rights Reserved.