^Powrót na górę

Antybog czyli osobiste wpisy cd

2021-09-28 Nepotyzm +

O patologii już dawno wiedziałem, wiedzieliśmy, ci co chcieli wiedzieć. O sieci nepotyzmu, układów oplatających spółki skarbu państwa za rządów tych co mieli być lepsi od PO. Jednak opublikowane artykuły w dniu wczorajszym (27.09.2021) na łamach wyborczej.pl przerażają. Skala nepotyzmu, prywaty, kupowania ludzi stołkami jest oszałamiająca. Nigdy wcześniej takie coś nie miało miejsca. Niektórzy nie nazywają tego ośmiornicą. Ośmiornica bowiem ma tylko kilka macek, a to co zrobiła zjednoczona prawica pod rządami towarzysza jarosława to jest coś większego formatu nawet niż stonoga.  

Jeżeli już wspomniałem towarzysza jarosława, bo to on jest wszak jest ojcem tego procederu, swoją drogą w końcu jest ojcem czegoś, wielki orędownik rodziny, jest ojcem haniebnego procederu, procederu z którym walczył od dawna. Walczył on wraz ze swoimi akolitami z tzw. układem. Wszędzie go węszył. Tych układów miało być bardzo dużo. Nigdy żadnego chyba nie znalazł, nie udowodnił. Ale to nie ma znaczenia. Najważniejsze, że jego elektorat go słuchał i wierzył. Gdy walczył z układem, wyimaginowanym, zdobył podstawy wiedzy o układach. Jak widać stał się wielkim teoretykiem i praktykiem tzw. układów. To co on stworzył to jeden Wielki Układ.

Opublikowane artykuły będące śledztwem dziennikarzy Wyborczej, Onetu i Radia Zet pokazują układ, nepotyzm na niewyobrażalną skalę. Co jest straszne, to jest dopiero wierzchołek góry lodowej. Prześwietlone zostały główne spółki i ci w nich na najwyższych szczeblach. A przecież są spółki córki, stanowiska kierownicze, rady nadzorcze. Tych etatów zawłaszczonych przez zjednoczoną prawicę pewnie są tysiące jak nie dziesiątki tysięcy.

Zatrudniani są ludzie najczęściej ludzie bez kwalifikacji, bez kompetencji, bez odpowiedniej wiedzy, ale spełniające podstawowe kryterium: znajomi, rodzina działacze partyjni jedynie słusznej opcji. Ludzie z klucza partyjnego. Jakie to ma skutki? A choćby elektrownia w Ostrołęce. Wybudowali komin za 1 miliard złotych a teraz go burzą za pół miliarda. Kto za to zapłaci? Przekop Mierzei Wiślanej ile już kosztuje i po co on nam? Centralne lotnisko, ile pieniędzy kosztował nas zarząd i rada nadzorcza? Ile setek ludzi ze zjednoczonej prawicy bierze nasze pieniądze?

Zjednoczona prawicy uwłaszczyła się na majątku skarbu państwa, a państwo to my. Ludzie z przypadku, bez kompetencji, bez wiedzy, bez wykształcenia, ludzie w większości którzy przed 2015 rokiem byli niczym, teraz są wszystkim, władzą.

Jeżeli nie interesuje Ciebie polityka to pragnę Ci pewną rzecz uzmysłowić. Wyimaginuj (wyobraź) sobie, że masz firmę, która prosperuje i naraz jednoczona prawica na prezesa firmy, kierownika działu zatrudnia Ci „fachowca” z partyjnego nadania. Koniec Twojej firmy jest blisko i zwie się BANKRUCTWO. W przypadku spółek skarbu państwa z naszych podatków będą utrzymywane sztucznie przy życiu (te które mają konkurencje) z naszych podatków, a te bez konkurencji też będą dotowane aby ludzie władzy mogli się paś na naszej krzywdzie. A wszystko to dzięki Tobie, bo oddałeś głos na gościa, który stworzył UKŁAD WSZCZECHCZASÓW.

Copyright © 2013. www.FrytkaPunk.pl  Rights Reserved.