^Powrót na górę

Antybog czyli osobiste wpisy cd

2021-09-29 Nepotyzm + ciąg dalszy

Towarzysze ze zjednoczonej prawicy wraz ze słońcem narodu towarzyszem jarosławem oraz nszz solidarność uważają, że są spadkobiercami Pierwszej Solidarności. 1980 roku w Gdańsku komuniści podpisali z Międzyzakładowym Komitetem Strajkowym, z którego wyłoniła się Pierwsza Solidarność porozumienie, tzw. 21 sławnych postulatów.

Pozwolę sobie zacytować postulat 13:

Wprowadzić zasady doboru kadry kierowniczej na zasadach kwalifikacji, a nie przynależności partyjnej, oraz znieść przywileje MO, SB i aparatu partyjnego poprzez: zrównanie zasiłków rodzinnych, zlikwidowanie specjalnej sprzedaży itp.

Proszę się skupić wyłącznie na pierwszej części postulatu. I co robią spadkobiercy Pierwszej Solidarności? Jak realizują postulat?

A może z czytaniem ze zrozumieniem u nich tak kiepsko, bo z doniesień prasowych wynika, że robią całkowicie na odwrót niż zapisane jest w postulacie. Ale taka jest zjednoczona prawica. Nepotyzm, cynizm, kłamstwo, nienawiść, pogarda do innych, nietolerancja a wszystko pokropione wodą święconą.

A proszę sprawdzić co robił w grudniu 1981 roku, w czasie Stanu Wojennego obecny towarzysz przewodniczący solidarności, po której stronie wtedy stał i dlaczego chyba z karabinem.

I na koniec jedno porównanie. Reżim w 1981 roku wprowadził Stan wojenny. Podobno spadkobiercy przeciwników reżimu z 1981 roku wprowadzili teraz na części Polki Stan Wyjątkowy. 40 lat później.

Copyright © 2013. www.FrytkaPunk.pl  Rights Reserved.