^Powrót na górę

Antybog czyli osobiste wpisy cd

2021-09-30 Reżimowy Stan Wyjątkowy

O czym by dzisiaj napisać? Co jest najważniejsze?

O kolejnym księdzu katolickim skazanym za pedofilię? O tępej propagandzie w reżimowej telewizji? O sianiu nienawiści do innych? O prymitywnym i na dodatek sfałszowanym przekazie reżimowych ministrów? Może napiszę o towarzyszu dudzie wyrobie pseudoprezydenckim. Też się chce zapisać na kartach jak jaruzel. Posłusznie podpisał wniosek o przedłużenie Stanu Wyjątkowego o kolejne 60 dni na terenie katolickiej polski. Stan wyjątkowy ma na celu tylko jedno, udaremnić niezależnym mediom informowanie opinii publicznej o przypadkach łamania prawa przez służby reżimowe na granicy z Białorusią. Bo zjednoczona prawica najbardziej boi się ujawnienia prawdy. Okrutnej prawdy, łamania prawa krajowego, międzynarodowego, łamania konwencji. Reżim boi się również obnażania ich ignorancji, niekompetencji.

Dziennikarze ujawnili, że materiał na wykonanie płotu błaszczaka może być kupowany na Białorusi. Dziennikarze ujawnili, że osoby dorosłe wraz z dziećmi, tak dziećmi, są wywożone z powrotem na granicę. Nie wiem czy są wyrzucane z powrotem do lasu, czy może są traktowani trochę bardziej cywilizowanie. Miłosierdzie chrześcijańskie w całej okazałości. Miłuj bliźniego jak siebie samego – dzieci wyrzucane z polski nie wiadomo gdzie. Z takich dzieci kiedyś mogą, powtarzam mogą wyrosnąć terroryści, gdy widzą tyle nienawiści, brak empatii, brak odruchów człowieczeństwa, gdy w końcu mogą trafić do rąk fanatyków religijnych, którzy ich odpowiednio nakierują. Co myślą te dzieci, co czują, gdy są poniewierane, gdy tułaczą się po świecie, gdy nie mają domu, dachu nad głową, nie mają swojego kąta… Brak empatii, zwykłego odruchu człowieczeństwa, tego dziennikarze nie mogą pokazać, dlatego odbiera im się możliwość pracy wprowadzając Stan Wyjątkowy.

Jaruzel w 1981 roku wprowadził Stan Wojenny, bo bał się utracić władzę. Duda przedłuża Stan Wyjątkowy aby zjednoczona prawica również nie straciła władzy. Bo poziom kłamstwa, oszustwa, nepotyzmu, niekompetencji, szwindli osiąga poziom nigdy nie odnotowany i może nadejść moment, że nawet ich tępy elektorat może obrócić się przeciw nim. Dlatego jest przedłużany Stan Wyjątkowy.

Dlaczego używam małych liter w nazwiskach, w nazwie kraju? Z dużej litery piszę o ludziach, którzy zasługują na szacunek, a kraj nad Wisłą nazywa się polska z małej litery, bo to nie jest Polska w której żyłem przed 2015 rokiem. Obecna polska to kraj nienawiści, nietolerancji, homofobii, antysemicki, gdzie zło się pielęgnuje, broni pedofilii w sutannach a prześladuje się innych, a wszystko mokre od wody święconej.

Copyright © 2013. www.FrytkaPunk.pl  Rights Reserved.