^Powrót na górę

Antybog czyli osobiste wpisy cd

2021-10-01 Kolejne dno prawicy

Przesłuchałem skróconą wersję z posiedzenia „Sejmu” gdy towarzysz kamiński, ułaskawiony człowiek, który powinien zgnić w więzieniu, opowiadał na temat obrony granicy przed zalewem uchodźców.

Zgroza. Przerażenie. Ktoś powiedział kiedyś, że dno kultury prawica już osiągnęła. Był w błędzie. Wczoraj prawica, jej przedstawiciele w sejmie, minister osiągnęli nowe dno, dno chamstwa, dno pogardy, dno chrześcijaństwa, tak chrześcijaństwa, a dokładnie antychrześcijańskiej postawy. Tego nie da się opisać, to trzeba posłuchać. Brak mi słów. Pozostało pytanie bez odpowiedzi ministra: gdzie są dzieci, które wywieźliście?

Artykuł

20211001uchodzcy

 

20211001 Dziewczynka z warkoczem

Jakim trzeba być człowiekiem, by wywozić dzieci do lasu, na zimno, na poniewierkę? Gdybym otrzymał taki rozkaz powiedziałbym dowódcy tylko jedno: WYPIERDALAJ z takim rozkazem. Wstydzę się, że w Polsce takie rzeczy się dzieją. Hańbę na Polskę prawicowcy sprowadzają, chrześcijanie …

Akt drugi w osiąganiu dna to przesłuchanie przedstawiciela Rzecznika Praw Obywatelskich w trybunale magister julii. To też trzeba wysłuchać.

Prawicowa dzicz, prawicowe chamstwo.

Copyright © 2013. www.FrytkaPunk.pl  Rights Reserved.