^Powrót na górę

Antybog czyli osobiste wpisy cd

2021-10-05 Pedofilia w kościele katolickim

Świat chyba się wali. Kolejny kraj ogłasza raport na temat pedofilii w kościele katolickim, aktów pedofilii której dopuścili się katoliccy duchowni.

Dzisiaj opublikowała go Francja. Według reportu w ciągu 70 lat 216 tysięcy dzieci zostało wykorzystanych seksualnie przez duchownych katolickich. Liczba może wzrosnąć do 330 tysięcy gdy uwzględni się świeckich członków kościoła katolickiego. Raport miłosierdzia, raport miłości do bliźniego. Tylko czemu zadano tyle bólu, cierpienia, wyrządzono tyle krzywdy. I to ze strony tych co tak dużo o zasadach mówią, o dekalogu i innych jak widać tylko sloganach.

Gdyby te sprawy jako prokurator prowadził towarzysz piotrowicz, to to nie były przypadki pedofilii, to byłoby okazywanie miłości bliźniemu, dziecku stęsknionemu miłości, penis księdza w ustach czy w odbycie dziecka to byłby tylko surogat rodzinnej miłości, a może dziecko dzięki temu jest bliżej boga?

Tak jak w każdym kraju, patrząc na mechanizmy ochrony pedofilii, karania niewinnych dzieci, można powiedzieć, że kościół katolicki, jego kler działa jak mafia tylko że pedofilska. I nie ma sprawy  czy pedofili dopuszcza się 10 księży czy 100. Jak każda mafia, ci czarni bronią swoich przed karą, przed odpowiedzialności i co jeszcze jest strasznego, pozwalają tym pedofilom działać dalej. Pedofile w sutannach będąc pod ochroną kolegów z mafii krzywdzą kolejne dzieci. A później spod ołtarza, ambony pieprzeni hipokryci mówią jak mamy żyć. Pedofil pieprzy kazania. Takie rzeczy tylko w kościele katolickim.

Katolicy pieprzą, że pedofilia jest wynikiem homoseksualizmu. Że homoseksualizm to zło, że homoseksualista to jest ideologia a nie człowiek. Ach jak miło się słucha waszych słów pełnych miłości do bliźniego. Ale idąc tokiem waszego chorego, pokrętnego toku myślenia, że homoseksualista =  pedofil, to w przypadku waszego kościoła, hierarchii kościelnej ma to sens i to bardzo głęboki. Bo ileż w waszych szeregach jest homoseksualistów to tylko wy wiecie.

A dla mnie homoseksualista to człowiek, nawet gdy chodzi w sutannie. Ale pedofil, pedofil w sutannie, chroniony przez swoich i rządzących, to jest coś strasznego. Zorganizowana mafia pedofilska wykorzystująca seksualnie dzieci to jest obraz waszego kościoła, kościoła który nie potrafi i nie chce się oczyścić w Polsce.

Copyright © 2013. www.FrytkaPunk.pl  Rights Reserved.