^Powrót na górę

Antybog czyli osobiste wpisy cd

2021-10-07 Laryngolog to też lekarz

Deforma wymiaru sprawiedliwości, niszczenie wymiaru sprawiedliwości przez towarzysza Ziobro i jego akolitów zwana „reformą” miała przyczynić się do skrócenia czasu rozpatrywania spraw w sądach, poprawy wszystkiego. A jest jak wszystko za co się weźmie zjednoczona prawica. Syf, kiła i mogiła. Czas postępowań się wydłuża, powstaje chaos prawny, funkcjonują równolegle dwa systemy prawne. System prawny zgodny z przepisami Unii Europejskiej i Konstytucji, oraz system prawny zjednoczonej prawicy, który jest niezgodny z prawem Unii Europejskiej, niezgodny z Konstytucją.

Deforma wymiaru sprawiedliwości zjednoczonej prawicy już nas podatników kosztuje sporo. Zjednoczona prawica przegrywa procesy przez instytucjami Unii Europejskiej, musi wypłacać odszkodowania sędziom, zwykłym ludziom. Te pieniądze płacone są z naszej kieszeni, każdego z nas. Nie płaci tych pieniędzy ziobro, Kaczyński lecz my.

Ale jakby te argumenty nie przemawiały do elektoratu zjednoczonej prawicy i do was wszystkich, których polityka nie interesuje, to chciałbym zwrócić uwagę, że w ramach reperkusji które spadają na sędziów przestrzegających prawa ze strony zjednoczonej prawicy, są oni przenoszeni do innych wydziałów. I co z tego powiecie? Co z tego, że jednego sędziego przenoszą z wydziału karnego do cywilnego? Co z tego?

No to sobie wyobraźcie, że idziecie do lekarza, na operację np. wyrostka robaczkowego, serca, ma wami zająć się chirurg, a na jego miejsce dyrektor szpitala zesłał w ramach kary laryngologa. Gratuluję wyniku operacji. Na pewno będzie dla was pozytywna, w końcu laryngolog to też lekarz. I tak jest z sędziami, ten z wydziału karnego nie od razu będzie dobry w wydziale cywilnym. Może wyrok który zapadnie nie będzie zgodny ze stanem faktycznym, dla was bardzo niekorzystny, ale cóż, was nie interesuje polityka, nie interesuje was co się dzieje i pewnego dnia za to zapłacicie.

Copyright © 2013. www.FrytkaPunk.pl  Rights Reserved.