^Powrót na górę

Antybog czyli osobiste wpisy cd

2021-10-08 Polexit

Wczoraj rozpoczął się proces twardego wychodzenia z Unii Polski pod rządami zjednoczonej prawicy, bandytów, którzy dla zapewnienia sobie bezkarności za łajdactwa, szwindle, kradzieże, łamanie prawa od 2015 roku są gotowi na wszystko. Wczoraj towarzyszka julia wierny żołnierz towarzysza Jarosława uznałą, że prawo Unii Europejskiej nie jest nadrzędne nad Konstytucją RP.

flagaunii

Kilkanaście lat temu Polki i Polacy w referendum zgodzili się na wstąpienie Polski do Unii Europejskiej. Wstępując 1 maja 2004 roku do Unii Europejskiej wstąpiliśmy do grupy krajów demokratycznych, cywilizowanych. Zgodziliśmy się przestrzegać prawa, zasad.

Teraz bandyci podjęli decyzję bez naszej zgody, bez referendum o wyjściu z Unii Europejskiej. Koniec z rozwojem ekonomicznym kraju. Wpadamy w ręce putina. Wypadamy z kręgu krajów cywilozowanych, ze wspólną polityką ekonomiczną, zagraniczną. Czeka na nas teraz dziki wschód. Bieda, syf. A wszystko dlatego, że część tego społeczeństwa, tzw. suweren jest tępa, głupia, pod wpływem pedofilskiego kleru katolickiego, nienawistna, antysemicka, homofobiczna, w jakiejś części profaszystowska. Ta część społeczeństwa jest podatna tępej propagandzie, bandytom kryjącym się pod sztandarem prawa i sprawiedliwości z nieudacznikiem na czele.

Damy wam odpór, ja również. Nie tylko w niedzielę w Warszawie na Placu Zamkowym (gdzie też się stawie) ale zawsze i wszędzie. Prawicowe skurwy…ny.

Copyright © 2013. www.FrytkaPunk.pl  Rights Reserved.