^Powrót na górę

Antybog czyli osobiste wpisy

2018-07-17 Legitymizowanie łamania prawa

Z błogosławionego łona, z łaski pisu, prezydent kilka lat temu podpisał akt ułaskawienia dla dwóch przestępców, z których jeden miał zasiaść w rządzie dobrej zmiany, albo być gdzieś tam wysoko umocowany wśród tych, którzy ten kraj mieli podnosić z kolan, z ruiny. Przypuszczam, że w krajach cywilizowanych osoba skazana przez sąd nie może zajmować wysokiego stanowiska np. w administracji rządowej. Ale Polska do takich nie należy. Ciekawe w tym akcie ułaskawienia był fakt, że ten gość z pałacu przy Krakowskim Przedmieściu ułaskawił przestępców gdy jeszcze nie uprawomocnił się wyrok sądu. Jak to powiedział, chciał uwolnić władzę sądowniczą od apelacji itd. pomimo, że wszystkie autorytety jednoznacznie informowały, że nie miał do tego prawa.

Niedawno trybunał konstytucyjny IV rzeszy orzekł, że ich prezydent miał takie prawo, miał prawo ułaskawić pomimo braku uprawomocnienia wyroku. Orzekł to trybunał w składzie wybranym w większości przed dobrą zmianę, na skutek złamania konstytucji. Był taki zwyczaj, kiedyś, zanim trybunał konstytucyjny stał się kolejnym organem dobrej zmiany, że sprawy sędziom były przypisywane według niepisanej zasady, w pewnej kolejności. Obecnie, sprawy są przypisywane takim sędziom, którzy gwarantują, że wyrok będzie po myśli dobrej zmiany, pisu, tych którzy niszczą ten kraj. To jest jeden z wielu ewidentnych przykładów po co dobra zmiana reformuje cały system sądowniczy w kraju, po to by sądy, trybunały orzekały tak jak władza sobie tego życzy.

Warto przypomnieć, że na stanowisku prezesa tegoż trybunału pis usadził jedną panią magister o podejrzanej przeszłości. Zresztą dla pisu nie ważne jest jak pracowała pani magister wcześniej, ważne jest to, że będzie wykonywać powierzone jej zadania, bez uwag, bez zastanowienia, że będzie legitymizować łamanie prawa, niszczenie demokratycznego państwa. Brawo pani magister, udaje się to pani doskonale, może jakiś order na Nowogrodzkiej pani wręczą. Nie wiem, czy pani boss sięgnie do piersi z tym orderem, ale jak by co to znajdą się schodki.

Przeczytałem parę komentarzy pod artykułem o najnowszych doniesieniach z trybunału konstytucyjnego, kilka mi się spodobało szczególnie:

„A nie prościej jest wpisać do Konstytucji że prezydent potwierdza tzw. aktem ułaskawienia bezkarność osób wskazanych mu przez prezesa? Albo wprost, że sądy w Polsce sprawuje prezes za pośrednictwem wskazanego prezydenta
Trzeba ten "wyrok TK" ogłośić w świecie. Niech też się pośmieją;

No to teraz a. duda może ułaskawić cały pis na zapas. Obejmie to także przestępstwa, które jeszcze nie zostały popełnione :-)
Można?
Można!;

Rewelacja. Idźmy krok dalej - uniewinnienie przed postawieniem zarzutów.;

Trybunał orzekł, że był to cud odpuszczenia grzechów;

2018-07-03 Manifestacja

Miejsce: Bielsko-Biała, plac przed Sądem Okręgowym.

Czas: 03.07.2018, godzina 20:00.

Uczestnicy: Wolni ludzie, myślący, szanujący prawo

Nie więcej niż 200 osób przyszło w wigilię pogrzebania przez dobrą zmianę wolności, demokracji w Polsce, w wigilię zamachu na Konstytucję, na Sąd Najwyższy. Niecałym dwustu ludziom to co dzieje się za sprawą dobrej zmiany w Polsce nie odpowiada. Tylko takiej garstce w kontekście kilkuset tysięcy które mieszka w promieniu 15 kilometrów na sercu leży wolność, równość, demokracja, poszanowanie prawa, poszanowanie Konstytucji. Tak niewielu naprzeciw nadchodzącej dyktaturze.

Na szczęście są miejsca w Polsce, gdzie ludzi wrażliwych jest więcej. A może Bielsko i okolice się zmobilizują i pokażą, że damy radę dać odpór IV rzeszy?

20180703minifestacja

2018-07-03 Jutro definitywny koniec prawa w Polsce

Już jutro zostanie zdemontowany do końca trójpodział władzy w Polsce. Od jutra to już będzie prawdziwa IV Rzesza. Wódz będzie mógł wszystko.

Jutro zostanie złamana konstytucja, i tu nie ma żadnych wątpliwości jak w przypadku Trybunału Konstytucyjnego. Dobra zmiana, aktem niższej rangi jakim jest ustawa chce zmienić zapisy Konstytucji, tj. Artykuł 183, i usunąć ze stanowiska, skrócić sześcioletnią kadencję Pierwszego Prezesa Sądu Najwyższego.

I tak jak w przypadku innych ustaw pisanych na kolanie przez dobrą zmianę, tak i o tej wszyscy mówią jednym głosem, jest niekonstytucyjna, łamie prawo. Mówią tak nie tylko Polacy, ale również instytucje, właściwe organy na całym świecie. Dobra zmiana wie jednak lepiej. Prze do przodu, niszczy system prawa. Niszczy również zaufanie obywatela do Państwa.

Bo proszę sobie wyobrazić, że od jutra nie będzie nikt miał pewności, że prawo jest przestrzegane, że funkcjonuje domniemanie niewinności, że prawo nie będzie działało wstecz, że w ciągu jednego dnia dobra zmiana będzie mogło na szybko przepchnąć całą ustawę przez swój cyrk, ich notariusz to podpisze, i z każdego będzie można zrobić bandytę.

Młodzi zaczynają protestować, bo boją się cenzury w Internecie. Bardzo dobrze, że wyciągnęliście swoje nosy ze smartfonów  i komputerów. Tylko, niestety większość Was nie widzi, że łamane są teraz wasze podstawowe prawa, do wolności, do demokracji, do wolnych, niezależnych sądów, do swobody wypowiedzi. Bo już jutro jakiś zbir z glejtem od dobrej zmiany będzie mógł zrobić z Wami wszystko co będzie chciał.

Przypomnijcie sobie Sebastiana, kierowcę małego samochodu z Oświęcimia, przeciw któremu stanęło całe państwo dobrej zmiany, wraz z reżimowymi mediami. Chłopak był niewinny, a przeciw niemu poruszona została cała machina reżimu. Od jutro to może być każdy z nas, nawet TY!

FrytkaPunk Dziadek

Mam takie zdjęcie. Na nim jest nas troje, prawie troje z tym samym nazwiskiem. No, dwa i pół.
Wnuczka, córka i FrytkaPunk Dziadek. Jest się z czego cieszyć:)

20180704dziadek1

Są na szczęście miłe, wesołe chwile w tej ponurej rzeczywistości serwowanej przez reżim IV rzeszy.

2018-07-02 Nowy układ do zlikwidowania

Jest nowy układ. Nie piszę o GetBacku, nie piszę o SKOK-ach, bo tam wszakże zniknęły miliardy złotych, a że były to instytucje pod opieką dobrej zmiany, to prokuratura dobrej zmiany nie doszuka się złamania prawa. Piszę o tych gościach co biegają w krótkich spodenkach za nadmuchanym pęcherzem, przepraszam, biegali, bo już wrócili do domu. To że było jak zwykle, mecz otwarcia, mecz o wszystko i mecz o honor (wiem o tym z przekazów od znajomych, bo jak planowałem, nawet 10 sekund nie poświęciłem na to na pewno wielkie wydarzenie) to było prawie pewne, ale że nie będą grali jako drużyna narodowa wraz dobrą zmianą, tego nie przypuszczałem. To jak zachowali się na festiwalu piłki powinno być przedmiotem kolejnej komisji śledczej w miejscu kiedyś nazywanym Parlamentem, teraz cyrkiem lub teatrem kukiełek, który dyryguje gościu z Żoliborza lub Nowogrodzkiej.

Co właściwie naskrobali panowie w krótkich spodenkach. Ano nie wyszli z jakiejś grupy. Dlaczego? A czy ja trener aby się na tym znać? Może jednak żel im na włosy nie siadł? A może gra w reklamach ich wyczerpała? Powodów może być wiele, a skutek jest jeden, telewizja reżimowa poniosła stratę finansową. Brak dalszego udziału panów w krótkich spodenkach w biało-czerwonym kolorze w festiwalu piłki wiąże się ze zmniejszonymi wpływami z tytułu reklam dla telewizji reżimowej. A propaganda jest przecież bardzo ważna. Propaganda dobrej zmiany ucierpiała. I o towarzyszach, również trzeba wspomnieć. Będą mieli mniejsze premie. A przecież to miała być dobra zmiana (dla swoich ma się rozumieć). I ktoś za to będzie musiał beknąć. Może trenera przed komisję? Może bożyszczów tłumów w krótkich spodenkach?

A może to jest wina opozycji, tej totalnej? Czekam na przekaz dnia z Żoliborza lub Nowogrodzkiej, on wyjaśni i wskaże winnych.

Licznik odwiedzin

sigplus

Copyright © 2013. www.FrytkaPunk.pl  Rights Reserved.