^Powrót na górę

Antybog czyli osobiste wpisy cd

2018-01-18 Rjestr pedofili

Dzięki dobrej zmianie dział a w internecie rejestr pedofilów w Polsce. Nie wiem czy to jest dobre czy złe. Z jednej strony ktoś wyrządza krzywdę, wielką dziecku i za to powinien być ukarany. Ale czy stygmatyzowany? Może dzięki tej stronie zapobiegnie się kolejnym nieszczęściom. Z drugiej strony to też jest człowiek, może zły, może chory. Ale czy ktoś jeżeli raz popełnił zło, to trzeba go karać przez resztę życia, nawet gdy poniósł już karę za swój czyn? Nie wiem. Spór pewnie będzie trwał.

Ale czy tylko pedofil zasługują na rejestr w internecie? Skłaniałbym się aby również trafili tam potencjalni mordercy, pijani kierowcy za kierownicą. Taki to może równie dużo nieszczęścia i krzywdy spowodować.

Trochę żartem, powinien powstać rejestr np. złodziei, bo może ustrzeże sąsiada przed kradzieżą. Takich pomysłów na rejestry można by mnożyć. Ot choćby rejestr polityków oszustów, o –nie, to zły pomysł, bo sami by musieli siebie tam wpisywać. Ale tak już na serio, jeżeli powstał już rejestr pedofilów, to czemu jest wybiórczy, czemu nie ma w nim danych wszystkich pedofili, niezależnie czy chodzi on w spodniach czy w sutannie? Bo podobno tak jest. Nie będę tego weryfikował, ale z medialnych informacji wynika, że  jednych pedofili wsadza się za karę do więzienia a pozostałych przenosi do innej parafii.

 

2018-01-17 WOŚ i nie tylko

W niedzielę grała Wielka Orkiestra świątecznej Pomocy. Ze strony narodowo-katolicko-zbójnickiej  jak zwykle płynął mniej więcej taki przekaz: ta orkiestra to zło. Nie będę wnikał w szczegóły przekazu, bo podobny jest co roku. Zamiast się cieszyć ze wspólnoty, w tym wyjątkowym dniu, zamiast się cieszyć, że ponad sto tysięcy ludzi poświęca swój czas dla innych, zamiast się cieszyć, że społeczeństwo przekazuje środki finansowe, materialne i niematerialne na szczytny cel, narodowi katolicy z krzyżem w ręku, z Chrystusem na łańcuszku potępiają WOŚP w czambuł. Ot taka ironia losu, katolikom, którzy podobno chrześcijanami się zowią, działania w 100% spełniające również odruchy chrześcijańskie się nie podobają. Niestety takie jest w większości oblicze katolicyzmu w Polsce.

W niedzielę kościół katolicki obchodził Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy. W sumie mnie to nie interesuje, od wszelkiej maści sekt, wiar trzymam się jak najdalej, ale temat zainteresował mnie ponieważ rzesza wyznawców, katolików w Polsce wraz z miłościwie nam panującym rządem na każdym kroku mówią o wierze, o miłości do Chrystusa, a nie słuchają nie tylko swojego serca, założeń chrześcijanizmu. Ba, nie słuchają swojego papieża, który mówi aby pomagać potrzebującym, uciekającym przed wojną. O dziwo, do swego papieża po dwóch latach dołączyli hierarchowie kościoła w Polsce. Po dwóch latach zaczynają mówić, że najważniejszy jest człowiek. Przytoczę kilka krótkich cytatów: Bp Tadeusz Pieronek podkreślał, że „jesteśmy chrześcijanami i mamy obowiązek pomóc tym ludziom” „nie tylko modlitwą, ale wszystkimi sposobami, na jakie nas stać”. Jak zwracał uwagę kard. Kazimierz Nycz, papież „każdemu z nas przypomina, że spotkanie z migrantem, spotkanie z uchodźcą jest dla każdego chrześcijanina spotkaniem z Chrystusem”, a słowa te „wynikają z istoty Ewangelii”.

- W podejmowaniu kwestii uchodźców ubiegających się o azyl najważniejszym punktem odniesienia nie może być interes państwa czy bezpieczeństwo narodowe, lecz tylko człowiek - to z kolei przewodniczący Episkopatu abp Stanisław Gądecki.

Pięknie powiedziane. Aż jestem zaskoczony. Tylko, że te słowa nie pasują do narracji katolickiej dobrej zmiany, która strzeże Polskę, przed zamachami, przed chorobami, roznoszonymi pasożytami, przed islamizacją, a cytując lud katolicki: przed brudasami, ciapatymi etc.

No i ma problem dobra zmiana. Co prawda wypuszcza swoje psy, które w mass mediach wyrażają zdanie, że nie zgadzają się z przesłaniem hierarchów kościelnych, czym zdobywają poklask ludu pracującego miast i wsi, beneficjentów 500+, rekompensat dla emerytów górników, czy krzyżaków, ale sami sobie zadają kłam, są obłudnymi hipokrytami. Bo z jednej strony manifestują się z Chrystusem a z drugiej strony nie wypełniają jego przesłania, mają w głębokim poszanowaniu chrześcijaństwo. Takie jest oblicze większości kościoła katolickiego w Polsce. To hipokryzja, zakłamanie, brak szacunku dla innego, to brak poszanowania podstawowych zasad chrześcijaństwa z którym tak bardzo lubią się utożsamiać. To jest jeszcze religijny terroryzm. Narzucanie swoich zasad innym, czym według mnie niewiele się różnią od islamskich fanatyków, terrorystów, z tą tylko małą różnicą, że w Polsce jeszcze nie strzelają do innych.

I tak na koniec, to odbyło się święto Trzech Króli w Polsce czy nie? Bo nie wiem, czy narodowo-katolicki rząd wpuścił tych z Afryki.

Trzynastego grudnia – spałeś do południa!

Trzynastego grudnia 2017 roku stawiłem się na Placu Chrobrego w Bielsku-Białej na manifestacji organizowanej przez KOD Podbeskidzie w rocznicę wprowadzenia Stanu Wojennego w 1981 roku. I tak jak wtedy teraz też jest mrocznie. Może nie aż tak, ale pewnie będzie. Jest trochę więcej ludzi niż 8 grudnia pod Sądem. Na mój apel odpowiedziała trzyosobowa rodzina. Nikt więcej, ale swoją drogą nikogo chyba więcej nie namawiałem, bo przecież są ważniejsze sprawy niż wolność, demokracja, sprawiedliwość.

Po odśpiewaniu hymnu  i awarii komputera manifestacja nie trwała długo. Kilka osób przemawiała. Wśród nich Pani Staniszewska, która powiedziała, żebyśmy się nie martwili, że jest nas tak mało. W ciemnych latach stanu wojennego ich również było mało i mimo wszystko system upadł. Ten system też upadnie. To jest tylko kwestia czasu, bo żaden zły system nie trwa wiecznie.

I zacytowaliśmy hasło towarzyszowi posłowi Kaczyńskiemu, aby mu przypomnieć:

Trzynastego grudnia – spałeś do południa!

Trzynastego grudnia – spałeś do południa!

A tym co nie rozumieją, to pokrótce wytłumaczę. Gdy tysiące działaczy Solidarności wraz z Lechem Wałęsą było internowanych, gdy trwało polowanie na przeciwników komunizmu, „wielki działacz” spał do południa w swoim łóżku 13 grudnia 1981 roku.

Po tej manifestacji rozmawiałem z kilkoma osobami, które w chwili rozgoryczenia życzyły źle towarzyszowi posłowi kaczyńskiemu, żeby po jego odejściu ta banda skoczyła sobie do gardeł i się zagryzła nawzajem. A ja mu życzę długiego żywota. I życzę mu, żeby dożył tych chwil, kiedy może jego umysł będzie racjonalnie myślał i żeby był świadkiem jak ten reżim upada, jego najpotworniejsze dzieło, najlepiej w sposób demokratyczny i gdy te wszystkie jego marionetki lądują przed Trybunałem Stanu, odpowiadają za łamanie konstytucji, gdy lądują w więzieniach tam gdzie ich miejsce, ta szydło, duda itd. Gdy flagi ze znakiem pis lądują na ulicy a my tańczymy na nich z radości. Tego mu życzę

2018-01-10 Tylko pozory

Tyle bicia piany, a nie ma po prawdzie po co. Zmienił się premier, zmienili się ministrowie. To nie jest dobra zmiana, to jest żadna zmiana. Nieudacznicy zastąpili nieudaczników. I to by było jeszcze do przyjęcia. Ale klakierzy, marionetki zastąpiły klakierów, marionetki. Bo nie wierzę, że są to ludzie z kręgosłupem, są to sługusy I sekretarza towarzysza posła Kaczyńskiego. I tyle. Szkoda więcej słów na was.

Szanowna Unio Europejska

Szanowna Unio Europejska

Dlaczego tak późno wszczynasz procedurę wobec kraju w którym mieszkam, w którym łamane jest prawo, konstytucja? Dlaczego przez Twoją opieszałość muszę żyć pod jarzmem dyktatury?

Wiem, przestrzegasz prawa. I to jest największy problem. Ty przestrzegasz prawa, a ta banda z pisu nie. Przestrzeganie prawa wiąże Ci ręce. Nie możesz zrobić tego na co czekam. Na obcięcie wszystkich funduszy. Aby żadne euro ze wspólnej kasy nie płynęło do Polski. Bo jak przestanie płynąć euro to ten reżim upadnie. Obalony zostanie mit, że jesteśmy tacy samowystarczalni, tacy super i Unia Europejska nie jest nam potrzebna. Ale niestety pieniądze płyną. Ten fałszywy reżim, za Wasze pieniądze tuczy się, elita pisu ssie dla siebie pieniądze. A przecież wiadomo, że im szybciej pis znajdzie się na śmietniku historii, tym koszty odbudowy Polski będą mniejsze.

Zdaję sobie sprawę, że gdy spełni się moje marzenie, że ta banda nie dostanie ani jednego euro, to dotknie to również mnie. Będzie gorzej. Ale takie trzeba będzie ponieść koszty odzyskania Wolnej Polski. Unio Europejsko, śpiesz się, nie daj sobie mydlić oczu, ja nie chcę Ciebie opuszczać.

Licznik odwiedzin

sigplus

Copyright © 2013. www.FrytkaPunk.pl  Rights Reserved.