^Powrót na górę

Antybog czyli osobiste wpisy cd

2018-06-29 Cyrk w parlamencie

Jest kolejne "wielkie zwycięstwo" dobrej zmiany z cyklu, a może ryrku wstajemy z kolan. Początkiem roku wymyślili ustawę, że będą ścigać wszystkich do odpowiedzialności za mówienie nieprawdy o holokauście Żydów w Polsce. Zrobił się z tego powodu w świecie szum, protest, a dobra zmiana głosiła, że nie ustąpi. Nie po to wstawali z kolan, by teraz przed dajmy na to Żydami się płaszczyć.

Wczoraj, 28 czerwca 2018 roku sami w DWIE GODZINY przez Sejm (chociaż nie wiem czy teraz o tym zgromadzeniu pisać z dużej litery) zrobili wszystkie czytania kolejnego projektu poselskiego ustawy, którą sami początkiem roku uchwalili, a która miała być nieodwołalna, miała bronić honoru Polski i takie tam duperele. W nowej ustawie już nie będzie słów, o karaniu tych, którzy na honor Polski w kwestii Żydów plują.

Doskonale sobie zdaję sprawę, że ta ustawa jak i cała dobra zmiana, to jedno wielkie nieporozumienie, z wielką szkodą dla Polski. Gdy jednak słyszę tłumaczenia dobrej zmiany, dlaczego się wycofała z forsowanych przez siebie przepisów,  to się zastanawiam, czy oni sami rozumieją co mówią, bo każdy normalny człowiek wie, że to bełkot głupców jest, oprócz oczywiście zwolenników dobrej zmiany. Ciemny lud każdą głupotę kupi – ciemny lud smoleński, ciemny lud wierzący, ciemny lud zakompleksiony.

 

Swoją drogą, elektoracie dobrej zmiany, co zrobisz gdy w przekazie dnia z Żoliborza lub z Nowogrodzkiej będzie płynął komunikat, że od dzisiaj 2 + 2 = 5, też będziesz wierzył w nieomylność wodza, a gdy znowu powie, że białe jest czarne a czarne jest białe, też będziesz mu przyklaskiwał, też będziesz wierzył w teorię spiskową dziejów, spisek masonerii, Żydów, lewaków, brzóz, a może jednak zaczniesz myśleć? W Waszym przypadku sformułowanie: myśl, to nie boli, może nie zadziałać, bo ból wywołany myśleniem może być dla Was dotkliwy, gdy zrozumiecie jak ktoś z Was głupców robił.

Copyright © 2013. www.FrytkaPunk.pl  Rights Reserved.