^Powrót na górę

Antybog czyli osobiste wpisy cd

2018-07-02 Nowy układ do zlikwidowania

Jest nowy układ. Nie piszę o GetBacku, nie piszę o SKOK-ach, bo tam wszakże zniknęły miliardy złotych, a że były to instytucje pod opieką dobrej zmiany, to prokuratura dobrej zmiany nie doszuka się złamania prawa. Piszę o tych gościach co biegają w krótkich spodenkach za nadmuchanym pęcherzem, przepraszam, biegali, bo już wrócili do domu. To że było jak zwykle, mecz otwarcia, mecz o wszystko i mecz o honor (wiem o tym z przekazów od znajomych, bo jak planowałem, nawet 10 sekund nie poświęciłem na to na pewno wielkie wydarzenie) to było prawie pewne, ale że nie będą grali jako drużyna narodowa wraz dobrą zmianą, tego nie przypuszczałem. To jak zachowali się na festiwalu piłki powinno być przedmiotem kolejnej komisji śledczej w miejscu kiedyś nazywanym Parlamentem, teraz cyrkiem lub teatrem kukiełek, który dyryguje gościu z Żoliborza lub Nowogrodzkiej.

Co właściwie naskrobali panowie w krótkich spodenkach. Ano nie wyszli z jakiejś grupy. Dlaczego? A czy ja trener aby się na tym znać? Może jednak żel im na włosy nie siadł? A może gra w reklamach ich wyczerpała? Powodów może być wiele, a skutek jest jeden, telewizja reżimowa poniosła stratę finansową. Brak dalszego udziału panów w krótkich spodenkach w biało-czerwonym kolorze w festiwalu piłki wiąże się ze zmniejszonymi wpływami z tytułu reklam dla telewizji reżimowej. A propaganda jest przecież bardzo ważna. Propaganda dobrej zmiany ucierpiała. I o towarzyszach, również trzeba wspomnieć. Będą mieli mniejsze premie. A przecież to miała być dobra zmiana (dla swoich ma się rozumieć). I ktoś za to będzie musiał beknąć. Może trenera przed komisję? Może bożyszczów tłumów w krótkich spodenkach?

A może to jest wina opozycji, tej totalnej? Czekam na przekaz dnia z Żoliborza lub Nowogrodzkiej, on wyjaśni i wskaże winnych.

Copyright © 2013. www.FrytkaPunk.pl  Rights Reserved.