^Powrót na górę

Antybog czyli osobiste wpisy cd

Co dalej?


Szukam koncepcji na stronę.

Bo obecna formuła się wyczerpała. Wszystko już było, wszystko już nie raz opisałem. Obecne artykuły są wtórne. Nic nowego nie wnoszą. Zastanawiam się co czynić dalej. Pomysły, a właściwie zamysły są, ale trudniej z realizacją. I tak błądzę jak podróżnik we mgle. Niby wiem gdzie jestem, niby wiem gdzie chcę dojść, ale droga kręta jest i wyboista.

Dlaczego piszę, zadaję sobie to pytanie. Bo jakiś cel mi przyświeca, że coś robię na mojej stronie. Cel pierwotny się trochę zatracił, albo zdewaluował. Opisanie czegoś wyjątkowego co robię. Podzielenie się wrażeniami, może doświadczeniem. Może wskazanie, że są fajne miejsca, rzeczy do zrobienia. Tych do opisania nowych miejsc i zdarzeń jest coraz mniej, chociaż się zdarzają. Zainspirowanie do działania innych osób jest kiepskim pomysłem. Bo komu się chce marznąć, moknąć, czołgać się, męczyć w jaskiniach, gdy można czas spędzić przyjemniej, pijąc np. wódkę, wspominając jak było onegdaj, albo tylko i wyłącznie snuć plany. Dla fejsbukowych speleologów moja pisanina jest zbędna i mnie takie postacie nie interesują. U mnie nie można lajkować, więc chwała im za to jak do mnie nie zaglądają.

Chciałbym aby moja pisanina nie pełniła roli sprawozdawczej, ale żeby..., no właśnie co? Może aby była źródłem podstawowej wiedzy, ale o jaskiniach po pierwsze w innych miejscach napisano tyle, że wystarczy, po drugie, tę wiedzę trzeba mieć. A ja właściwie tylko trochę umiem poruszać się po jaskiniach z takim skutkiem, że jeszcze żyję. Nic więcej. Może zdarza mi się być inicjatorem wyjść, niekiedy może trochę bardziej wymagających od uczestników. Jest to miłe gdy kontaktują się ze mną osoby, które chcą do mnie dołączyć aby wejść razem do jaskini. Jest to bardzo miłe. Miłe okazały się również telefony po wyłączeniu mojej strony, z których wynikało, że jednak kilka osób ją czyta, podobno z przyjemnością, w co osobiście nie wierzę. Ale problem pozostał, co dalej z tą stroną. Problem jak na razie podobny do węzła gordyjskiego, nierozwiązywalny.

Licznik odwiedzin

sigplus

Copyright © 2013. www.FrytkaPunk.pl  Rights Reserved.