^Powrót na górę

Antybog czyli osobiste wpisy cd

Krótka play lista


Moja małą klasyfikacja piosenek 2014 roku.

Najdziwniejsze jest to, że nie ma na czołowych miejscach piosenek punkrockowych, no może jest KSU. Bo 2014 rok był dla emocjonalnie bardzo rozhuśtany. Co miało niewątpliwy wpływ na odbiór przeze mnie piosenek, szczególnie tych nowych.

I tak na pierwszym miejscu znalazł się utwór zespołu 2+1 pod tytułem „Wielki mały człowiek” w wykonaniu zespołu Bisquit z płyty „Lilly” (https://www.youtube.com/watch?v=l2pRlGL-C-w). Drugie miejsce to piosenka gościa o pseudonimie Skubas: „Nie mam dla ciebie miłości” z płyty „Brzask” (https://www.youtube.com/watch?v=YVbwuRAJCAI). Trzecie miejsce to „Rozbity dzban” KSU z najnowszej płyty „Dwa narody” (https://www.youtube.com/watch?v=YqiioyIzHag). Nawiasem pisząc, wszystkie trzy płyty nie mam skradzione.

Patrząc na dwa pierwsze tytuły zastanawiam się nad swoją kondycją psychiczną. Bo oznaki że jest nienajlepsza są bardzo, ale to bardzo widoczne. Gdybym poprzestał tylko i wyłącznie na dwóch pierwszych piosenkach z mojej listy to nie byłoby źle, ot takie małe wahnięcie nastroju i wracamy do punkowej rzeczywistości. Ale nie koniec na tym. Podobają mi sie nie tylko te w/w piosenki, ale całe płyty. I nie poprzestaje na tym. Podoba mi się piosenka Meli coś tam, o tytule „Żurawie orgiami” (https://www.youtube.com/watch?v=w00FZizsKKo&list=PLcJCDTMSanMt6gLPnSOogQ0xbRKw_asUa&index=1).

A tak na zakończenie cały czas się miotam nad sporządzeniem subiektywnych recenzji najnowszych płyt Dezertera i KSU.

Licznik odwiedzin

sigplus

Copyright © 2013. www.FrytkaPunk.pl  Rights Reserved.