^Powrót na górę

Antybog czyli osobiste wpisy cd

2015-01-28 Sygnał że żyję


Wyprzedzając pytania pragnę poinformować, że żyję.

Żyję nawet bardzo intensywnie, aż tak, że artykuły krystalizują się wyłącznie w mojej głowie, nie powstają niestety zapisy cyfrowe i w związku z tym nie ma co publikować. Jednym z głównych nurtów mojego obecnego życia jest remont pomieszczenia w mieszkaniu, którego jestem właścicielem wraz z zaprzyjaźnionym bankiem. I tak kuję, rżnę ściany tarczą diamentową itd. Ostatnio tak rżnąłem (ścianę), że drugiej ściany nie było widać. Więcej było pyłu niż tlenu. A gdy przyszło mi później kichnąć to z nosa pościł mi się dym jak u smoka. Ostatnio rurki ciągnąłem, a właściwie zgrzewałem. Przy wydatnej pomocy Sebastiana udało się zakończyć prace i nic nie cieknie, albo jeszcze źródła przecieku nie znalazłem. Osobiście wierzę w pierwszą wersję, bo mniej pracy ode mnie to będzie wymagało. Teraz należy wybrać okładziny na ścianę, podłogę i dokupić parę nietanich detali , wszystko to zamontować i będzie ok. Ale na to ok to przyjdzie mi pewnie poczekać.

Na całe szczęście największy trud, czyli wybór okładzin ścian jest już prawie dokonany. I co najważniejsze nie musiałem tego ja dokonywać. Bo znając siebie jedynym kryterium byłaby cena. Im mniejsza tym bardziej okładziny by mi się podobały. Trud spoczął na innych barkach i za co jestem wdzięczny, dozgonnie.

Do końca prac jeszcze jest daleko, ale imaginuję sobie jak to będzie fajnie gdy prace się skończą i będę mógł się oddać przyjemnościom, choćby w jedwabiście wyremontowanym pomieszczeniu. I o dziwo, radości nie smuci stan konta, a właściwie powinien smucić, ale są momenty gdy się o tym nie myśli.

Licznik odwiedzin

sigplus

Copyright © 2013. www.FrytkaPunk.pl  Rights Reserved.