^Powrót na górę

Antybog czyli osobiste wpisy cd

2015-01-30 Telewizja dla mas


Jak ja się cieszę, że nie mam telewizora, że nie łykam tej papki adresowanej dla szerokich mas.

Miałem inaczej nazwać grupę docelową papki, ale ugryzłem się w język. Niedawno spożywałem posiłek, późny obiad w pomieszczeniu gdzie był włączony telewizor. Ustawiona była stacja chyba TVN. Jedna z tych stacji kreujących wspaniałą rzeczywistość. I leciał nie wiem który to kolejny odcinek tasiemca dla mas. Coś na Wspólnej. Do moich uszu dobiegały strzępki dialogów aktorów. Niestety. Wychwyciłem, że rodzice mają problem z synem, który chce tylko tańczyć a nie przejąć gospodarstwa rolnego po rodzicach. Rozmawiają z jakąś babką, która próbuje rozwiązać problem. Nie wytrzymałem, i gdy padło pytanie co robić, odpowiedziałem znad talerza, niech tańczy ze świniami. Pogodzi pasję i pragnienia rodziców.

Cóż to dla TVN zrobić program pod znakomitym tytułem Tańczący ze świniami, On tańczy dla świni, lub Świnia tańczy dla niego. Oglądalność na pewno skoczy do góry, reklamodawcy będą bić się o czas reklamowy, tłumy przed telewizorami będą zamierać w momentach gdy ktoś poślizgnie się na gównie, nie widząc, że całe to badziewie to jedno wielkie gówno, a wszystkie te programy to jedno wielkie szambo.

Ale misja ogłupiania trwa dalej, albowiem społeczeństwo musi być głupie, bezwolne, bezrozumne. Bo głupim, społeczeństwem lepiej się kieruje. Niech żre papkę i nie zadaje pytań.

Licznik odwiedzin

sigplus

Copyright © 2013. www.FrytkaPunk.pl  Rights Reserved.