^Powrót na górę

Antybog czyli osobiste wpisy cd

Poszerzenie referendum


W dniu dzisiejszym jedynie słuszna partia wyznająca brednie smoleńskie

i pseudo związek zawodowy, który dawno zaprzedał ideały Solidarności, a właściwie przybudówka jedynie słusznej partii składają wniosek o poszerzenie wrześniowego referendum o kolejne trzy pytania. Jednym z nich jest pytanie czy chcesz pracować krócej, wcześniej przechodzić na emeryturę?

Dla tej grupy populistów mam propozycję aby zadali pytanie czy każdy chce otrzymać 5.000 a może 10.000 złotych. Pal licho skąd się weźmie pieniądze na realizowanie idiotycznych pomysłów. W trakcie kampanii wyborczej można mówić kompletne brednie, idiotyczne składać obietnice. Bo ciemny lud to kupi, bo ciemny lud ma krótką pamięć.

A ja chciałbym aby zadano jedno pytanie uzupełniające pytanie które zaproponował Bronisław Komorowski: czy wyrażasz zgodę aby z Twoich podatków wydawano ponad dwa miliony złotych rocznie na ochronę jednego prezeska?

Bo wiedz podatniku, że te pieniądze powinny być wydawane na poprawę prawa, na ekspertyzy, a trafiają do prywatnej kieszeni, bo ktoś jest pełen urojeń. Ale cóż, jak się wierzy w brednie smoleńskie, to można wierzyć w inne głupoty. I ile w tym postępowaniu jest prawa i sprawiedliwości?

Copyright © 2013. www.FrytkaPunk.pl  Rights Reserved.