^Powrót na górę

Antybog czyli osobiste wpisy cd

Jedynie słuszna droga


Trwa dysputa o in vitro. I nie wiem dlaczego.

Bo przecież wiodący głos powinien mieć w tym „laickim” kraju Episkopat jedynie słusznej wiary oraz te wszystkie zbieraniny wierzące w nieomylność przedstawicieli wiary. I gdyby iść tym tropem to można wiele pieniędzy z budżetu naszego Państwa zaoszczędzić. Zlikwidować można parlament, a źródłem prawa ustanowić Episkopat. Tam ludzie światli, zgodnie z wolą Boga uregulują nasze życie, że tylko chylić czoła. Bo przecież nikt inny nie wie jak zrobić aby łatwiej i lepiej żyło się ludziom.

I mam kilka propozycji. W sferze zdrowia, aborcja będzie kompletnie zakazana i karana nie tylko pręgierzem. Dziecko będące efektem gwałtu będzie trzeba wychować z błogosławieństwem kościoła. Chociaż kobieta, ladacznica, musi być napiętnowana. Bo gwałt pewnie był z jej inspiracji. In vitro z którego powstają dzieci szatana, również zakazane. Wprowadzić zakaz sprzedaży i używania prezerwatyw. Kwestię poczęcia może tylko regulować metodami naturalnymi, np. kalendarzykiem małżeńskim. Kwestie podatkowe poszerzyć o świętopietrze, dziesięcinę, podatek na Radio bez twarzy, „wolne” datki na Świątynię Opatrzności Bożej. W ramach polityki społecznej wprowadzić ochotnicze hufce wiary, których spektrum działania obejmowałoby wiele sfer życia już nie obywatela lecz owieczki lub dziecka szatana.

Wyłączyć spod jurysdykcji kościoły, plebanie, a ich mieszkańców uwolnić spod odpowiedzialności przed wymiarem sprawiedliwości. Pedofilię facetów w sukienkach traktować jako zabawę i przysposobienie do życia. Jednocześnie gejów i lesbijki odżegnujące się od wiary tępić, piętnować.

Pomysłów na ułożenie życia w tym pięknym kraju jest wiele. Nie wiem czy już został intronizowany Jezus na Króla Polski. Bo jeżeli nie, to trzeba to niezwłocznie uczynić. I wtedy na ten kraj spłynie dar łaski, wszystko już będzie doskonałe, ład i porządek będzie mieszkał nie tylko w naszych sercach ale również będzie trwał w domu i na ulicy. W pracy i w szkole. Wszyscy będą się kochać, nie będzie złodziejstwa, korupcji. Nikt nie będzie bił nikogo, przemoc zostanie zlikwidowana. Więzienia będzie można zburzyć, bo nie będzie komu grzeszyć. I głęboko wierzę, że wraz z wygraną jedynie słusznej partii pod przywództwem prezesa od września tak będzie.

Copyright © 2013. www.FrytkaPunk.pl  Rights Reserved.