^Powrót na górę

Antybog czyli osobiste wpisy cd

2015-11-23 Wizja przyszłości

Email

25 października 2015 roku zakończyła żywot III Rzeczpospolita.

Takiego wyboru dokonał naród. Nie podejrzewam, że wynik wyborów został sfałszowany, wszak jedynie słuszna partia wygrała (pomimo, że urny nie był przeźroczyste). Gdyby wynik był dla niej niesprzyjający to prezesik przy wtórze totumfackich krzyczałby w niebogłosy, że są sfałszowane. A gdy wynik jest sprawiedliwy to można przystąpić do działań po nieboszczce III Rzeczpospolitej i wskrzesić trupa IV rzeszy. Mam nadzieję, że się nie zawiodę, że będzie ciekawie. Czy będzie fajnie, w to wątpię. Jedno jest pewne, że rządzący dadzą nie raz popis, któremu będzie towarzyszył śmiech, niekiedy śmiech przez łzy. Ale nie wyprzedzajmy faktów. Dajmy czas na odbudowę Polski z ruin, na realizację obietnic wyborczych. Bo przecież słowo prezesa to świętość, jak coś obiecał to dotrzymał. Obiecał, że gdy brat zostanie prezydentem to nie będzie premierem … Nie, to zły przykład, prezes musiał złamać dane słowo bo ojczyzna tego wymagała. Zresztą jak zwykle zaczynam się martwić jak ojczyzna jest najważniejsza dla polityków, gdy chcą dla niej i dla nas jak najlepiej. Bo ile mnie to będzie kosztowało? Wszak taka nadopiekuńczość kosztuje.

A tak na serio, to nawet się cieszę, że prezes ma pełnie władzy. Teraz będzie mógł wszystko. Bo na kogo zwali winę jak mu się coś nie uda? No może przez rok czy dwa pluć na Platformę Obywatelską, że zostawiła Polskę w takiej ruinie, że nie może obniżyć wieku emerytalnego, płacić po 500 złotych na dzieci itd. Ale dłużej się nie da. Chociaż swoim wyborcom może ponownie wcisnąc kolejny kit, a te cymbały brzmiące przyjmą wszystko, wszak jak ma się pustkę w głowie, to nic już nie zaszkodzi.

Po pierwsze trzeba odbić z rąk wroga relikwię, która niszczeje w Smoleńsku. Po drugie trzeba spełnić marzenia facetów w czarnych sukienkach, i między innymi wprowadzić religię na maturę, zrobić z niej ważniejszy egzamin niż język ojczysty, i ustanowić konkordat nad konstytucją, usunąć z konstytucji zapis o laickości Polski, wiarę katolicką zrobić najważniejszą a inne sekty wygnać z kraju.

Prac do wykonania jest bardzo dużo. Trzeba nadrobić całe 25 lat. Poukładać wszystko tak jak ma być, wdrożyć solidarność społeczną, wyrównać nierówności. Mam nadzieję, że sił prezesowi nie zabraknie. W końcu całe życie do tego się przygotowywał.

A mnie pozostaje się temu przyglądać, liczyć, że za kilka lat wróci normalność. Zostać i czekać. Nie wyjeżdżać, bo „to jest mój kraj, bo tu się urodziłem i tutaj pewnie umrę, ale dlaczego mam się cieszyć z tego, że to jest mój kraj bo tu się urodziłem i tutaj pewnie umrę”.

Copyright © 2013. www.FrytkaPunk.pl  Rights Reserved.