^Powrót na górę

Antybog czyli osobiste wpisy cd

Koniec demokracji?


Nadchodzi zwykłe świństwo
Kompletne skurwysyństwo
A ty nie możesz czekać
A ty nie możesz zwlekać

Siekiera „Nadchodzi zwykłe świństwo”

 

Czy słyszysz te kroki? To w godzinach późnych, pod osłoną nocy idzie buta, chamstwo, zemsta i nienawiść w jednym. Idą szeregi niewolników, bezmyślnych wyrazicieli jedynie słusznej myśli przewodniej prezesa. I kto tu jest lemingiem, wszak ja swój rozum mam, nie jestem bezwarunkowym sługusem swego prezesa.

Najgorszym co mogło nas spotkać, to fakt, że pan prezydent z łaski prezesa, strzeże konstytucji ale w stopniu zadawalającym jedynie swego pryncypała. Odbudowa Polski z ruin polega na niszczeniu demokracji, dezawuowaniu instytucji stojącej na straży prawa czyli Trybunału Konstytucyjnego. Z tego co się doczytałem Trybunał Konstytucyjny jako ciało zostało wymyślone w cywilizowanej Europie po drugiej wojnie światowej jako remedium na zakusy dyktatorów, aby nie powtórzyła się historia z Hitlerem i III Rzeszą. Nie wiem co lęgnie się w Warszawie na Nowogrodzkiej czy lekki demontaż demokracji, czy może dyktatura z tylnego siedzenia, pociąganie za sznurki na końcu których są prezydent i premier. Jedno jest pewne, nie wróży to dobrze Polsce.

Marionetki tańczą jak operator sznurków każe. Zaczyna się chocholi taniec. Szeregi wiernych, ale miernych, bo wszakże z tego ma się składać drużyna prezesa, z bezmyślnych czcicieli jedynej słusznej myśli, niezdolne do samostanowienia wykonują polecenia. Teraz unicestwiana jest niezależność Trybunału Konstytucyjnego po to aby kolejne kroki zmian w Polsce następowały jeszcze szybciej, by buta, chamstwo, zemsta i nienawiść mogły lepiej kwitnąć.

Copyright © 2013. www.FrytkaPunk.pl  Rights Reserved.