^Powrót na górę

Antybog czyli osobiste wpisy cd

2016-01-23 Kolejna manifestacja KOD-u


W OBRONIE TWOJEJ WOLNOŚCI

Zdążyłem. Punkt dwunasta jestem na placu. Ludzi sporo pomimo bardzo zimowej aury. Mróz daje się we znaki ale atmosfera manifestacji jest ciepła. Na początku brak zasilania daje się we znaki, ale gdy napięcie się znalazło, to było nas słychać, kolejną manifestację Komitetu Obrony Demokracji w Bielsku-Białej. Tym razem tematem przewodnim była obrona naszej wolności, prywatności, która może być ograniczona przez najnowszy pomysł rządzących, który można podsumować znanym hasłem z Seksmisji: permanentna inwigilacja.

W trakcie manifestacji miała miejsce konferencja prasowa Pani Brożki, która tak samo jak pani premier odpowiadała na pytania, czyli, nie mówiła na temat, kręciła i posługiwała się pomówieniami. Miało miejsce odśpiewanie hymnu, było owacyjne powitanie pięty achillesowej Bieska-Białej, czyli posła, który o WOŚP wypowiada się jak o hucpie.

 

Oczywiście byli prawdziwi polacy, dla których bóg, honor, ojczyzna oraz treści nacjonalistyczne są bardzo bliskie. Ciekawe kiedy nabiorą odwagi i od okrzyków przejdą do czynów, zaatakują manifestację niby że zostali sprowokowani przez wrogie reakcyjne siły. Wtedy wjedzie Policja. Rozpędzi manifestację i Urząd Miasta nie będzie mógł wyrazić zgodny na kolejną. Na razie pisowskie trolle roznoszą ulotki, ale pewnego dnia pokuszą się o więcej a później prezes ich wynagrodzi.

Była odezwa do prezesa, aby się nie chował za plecami pani premier czy strażnika żyrandola, niech weźmie odpowiedzialność za swoje czyny, niech ma tę odwagę, i jak mu się marzy być naczelnikiem państwa to niech to spróbuje zrobić. Ale jak to zostało wypowiedziane, taki to z niego może być naczelnik państwa jak z jego kota kasztanka.

 

Manifestacja przebiegła w bardzo pokojowej atmosferze, w sumie to powinniśmy być wdzięczni prezesowi, że nas jednoczy i niech nie myślą, że nas sobie podporządkuje. I nie pomogą mu roznoszone podczas manifestacji przez pisowskich troli szkalujące nas ulotki.

Pozwolę tak od siebie przytoczyć stary tekst Dezertera, który napisany w czasach komuny dalej jest świeży:

Postawią nowy pomnik bohatera
Wybiorą sobie nowego premiera
Stworzą nowy system polityczny
Będą mówić, że jest demokratyczny
Znowu szwindel szykują nowy
Chcą się dobrać do Twojej głowy
Nie możesz ciągle dostawać w ryj
Nie daj się zabić Żyj.

Copyright © 2013. www.FrytkaPunk.pl  Rights Reserved.