^Powrót na górę

Antybog czyli osobiste wpisy cd

Język Dobrej Zmiany


Językiem Dobrej Zmiany jest język nienawiści, kalumnii, kłamstwa.

Dobra zmiana nienawidzi wszystkich co nie myślą jak oni, opozycję, zwykłych ludzi (gorszy sort), uchodźców. W czołówce takiego języka bryluje jedna pani niby profesor. Kalumnie rzucane są na prawo i lewo. Wielkim wyróżnikiem Dobrej Zmiany jest kłamstwo. A kłamstwo wielokrotnie powtarzane wdrażane do mózgów popleczników np. przez reżimowe media staje się jedynie słuszną prawdą. Ich strażnik żyrandola mówi, że nie może złamać konstytucji i nie może zaprzysiąc trzech wybranych zgodnie z prawem sędziów Trybunału Konstytucyjnego, albowiem nie ma wakatów w Trybunale. Kłamstwo, wielki szwindel, bowiem wcześniej sam złamał konstytucję nie przyjmując niezwłocznie zaprzysiężenia trzech sędziów wybranych w poprzedniej kadencji parlamentu a przyjął tylko tych z Dobrej Zmiany. Gdzie jest 500 złotych na każde dziecko i wiele obietnic z kampanii wyborczej?

Dobra zmiana charakteryzuje się krótką pamięcią. Działania opozycji w Parlamencie Europejskim w sprawie łamania prawa w Polsce nazywa ustami bodajże jakiejś klempy donosicielstwem. A co robił w USA wielki śledczy Antoni wraz z jakąś Fotygą w sprawie katastrofy lotniczej w Smoleńsku? Co robili europosłowie pisu w Parlamencie Europejskim? Jak ich działania można określić? Pani klempo i reszto marionetek, może wasi wyborcy są tak głupi i mają problem z pamięcią co robiliście, ale ja pamiętam i znaczna cześć społeczeństwa również.

Twarzą Dobrej Zmiany są również ludzie, którzy są kłamcami lustracyjnymi (kto mieczem wojuje, ten od miecza ginie), są prokuratorzy stanu wojennego, są ludzie robiący przewały na delegacjach. Obsadzacie stołki w państwowych firmach i w administracji w sposób pełny chamstwa, butności i lekceważenia opinii społecznej bez konkursów, a jedynym kryterium to służalczość w stosunku do ośrodka decyzyjnego na Nowogrodzkiej. Wasi poprzednicy może nie byli super, krystalicznie czyści, ale chociaż zachowywali resztki przyzwoitości. Was nawet na to nie stać. Słowa prawo i sprawiedliwość powinny zostać na nowo zdefiniowane.

 

I tak na koniec tego krótkiego artykułu takie pytanie: czym różni się Polska od Białorusi? Na Białorusi władca na swego następcę planuje mianować syna a w Polsce może kota.

Copyright © 2013. www.FrytkaPunk.pl  Rights Reserved.