^Powrót na górę

Antybog czyli osobiste wpisy cd

Nienawiść


Znowu zaczyna się chocholi taniec z teczkami SB.

I jak pokazuje czas, dokumenty, prawdziwe czy fałszywe, w zależności w kogo biją są traktowane wybiórczo. Gdy się mówi, że według dokumentów SB fachowiec z pisu jest kłamca lustracyjnym, to słychać, że to pomówienie. Gdy z PRL współpracował pułkownik Kukliński to według pisu mamy do czynienia z bohaterem, a gdy znajdują się dokumenty wskazujące na Lecha Wałęsę to wszystkie są pewnie prawdziwe, wpisują się w tezę stawianą od lat, że Lech Wałęsa to agent SB.

A ja mam w dupie pisiory co sądzicie o Lechu Wałęsie, czy był agentem czy nie. Dla mnie liczy się to, że dzięki jemu również, żyłem przez prawie 25 lat w wolnej Polsce. Dzięki niemu możecie teraz szkalować jego i innych ludzi nie ponosząc odpowiedzialności za swoje słowa. Plujecie nawet po wyroku sądu lustracyjnego, który uniewinnił Lecha Wałęsę. A nawet gdyby współpracował, nawet gdyby wziął pieniądze, gdyby nawet na kogoś doniósł, to w rezultacie przyczynił się do obalenia tamtego systemu, może to mogła być taka polityka aby osiągnąć zamierzony sukces, wolną Polskę.

A gdzie wy wtedy byliście, gdzie był wasz zakichany prezes w latach 70-tych i 80-tych. Pod kiecką mamy się chował. Czemu Was wtedy nie było na demonstracjach, czemu to nie wy przez płot przeskoczyliście. Bo marni z was ludzie, tchórze, które dopiero po 89 roku nabraliście odwagi, bo teraz nikt was pałą nie potraktuje, nie zamknie bez wyroku, rodziny wam nie będzie szantażował. Jesteście jak czyrak na tym kraju, bandą ludzi niecnych, zakompleksionych, nieudaczników. Lechowi Wałęsie do pięt niedorastanie, to on może na całym świecie poruszać się bez paszportu, a o was pamięć szybko zaginie, mam nadzieję.

I tak na koniec taka myśl, że skoro wasz prezes dostaje tyle wazeliniarskich nagród, o czym wasza reżimowa telewizja niezwłocznie powiadamia wasz elektorat może warto powołać Kapitałę Orderu Nienawiści. Dostałby taki piękny order nienawiści, a dla waszej partii również by się taki znalazł. Przecież lubicie dzielić ludzi na tych lepszych i gorszych, przecież tyle jest w was tego miłosierdzia religijnego do którego cały czas się odwołujecie, tylko niestety ale zdeformowanego. Bo nienawiść do wszystkiego innego niż wy chyba was przy życiu trzyma.

Copyright © 2013. www.FrytkaPunk.pl  Rights Reserved.