^Powrót na górę

Antybog czyli osobiste wpisy cd

Cud w kancelarii prezydenta


Cud w kancelarii prezydenta.

W ciągu kilku miesięcy zeszłego roku nasz szanowny prezydent wszystkich polaków (tych lepszego sortu), ten z błogosławionego łona, strażnik żyrandola wydał na nagrody ponad 800 tysięcy złotych. A świeżo po rozpoczęciu pełnienia jakże odpowiedzialnej roli jako przywódca narodu oświadczył, że jego poprzednik, przez przeciwników zwanym Komoruskim (i wtedy nie była to obraza głowy państwa, ale jak się teraz napisze dupa to już jest) zostawił kasę prezydenta opróżnioną, pustą.

Chyba jednak pochodzi nasz pan prezydent z błogosławionego łona, bo dokonał się cud podobny jak w jakieś Galilei, tym razem puste zamieniło się na solidną kasę. I tak o dziwo znalazły się pieniądze na nagrody i premie dla urzędników lepszego sortu, Dobrej Zmiany w kancelarii prezydenta.

Chciałbym nawiązać jeszcze do słów pana prezydenta wyśpiewanych ostatni na modłę kościelną: ojczyznę dojną racz nam wrócić panie. Wrócić, czy to nie było nawiązanie do lat 2005-2007 kiedy rządziły pisuaru? Że teraz znowu mogą Polskę traktować jak dojną krowę? Bo tak się dzieje. Pociotki, bierni ale mierni, nie ważne na czym się znasz, bez konkursu, bez kompetencji obsadzają co się da, z nadania partii i rządzą a właściwie bardziej dzielą się kasą. Za osiem lat poniewierki teraz trzeba się nachapać ile się da, bo nie wiadomo jak długo IV rzesza potrwa.

I jeszcze jedno pytanie, czy jakbym to ja zaśpiewał tak jak pan prezydent to czy nie byłbym oskarżony np. przez wspaniałego posła Piętę o bluźnierstwo, o naruszenie wartości chrześcijańskich, tegoż samego posła, który w latach młodości, za komuny włamywał się do radiowozów Milicji Obywatelskiej aby pozyskać broń i amunicję na walkę z komuną? Tylko czy ktoś widział radiowóz MO w Bielsku-Białej z Fiata 126P (małego Fiata)? Bo ja nie. Wierzę w Dobrą Zmianę, gdy tacy ludzie są jej filarami.

Copyright © 2013. www.FrytkaPunk.pl  Rights Reserved.