^Powrót na górę

Antybog czyli osobiste wpisy cd

Nowy podatek


Z gazet się dowiedziałem,

że rząd IV rzeszy planuje dużą Dobrą Zmianę w jakiejś tam ustawie dotyczącej mediów, a dokładnie zmianie finansowania mediów publicznych, narodowych poprzez dołączenie do rachunku za energię elektryczną ryczałtu, opłaty audiowizualnej w wysokości 15 złotych za każdy miesiąc. Super.
A obiecywali, że nie będzie podwyżek czy nowych podatków. Obiecywali, że będzie dobra zmiana, tylko pytam się dla kogo ta Dobra Zmiana? Dla podatników czy pisuarów, dla prezesów, urzędników, pracowników namaszczonych przez ich prezeska?

Nie mam telewizora, bo nie jest mi potrzebny do życia. A nawet gdybym miał, to nie oglądałbym telewizji reżimowej, bełkotu z niej płynącego, bolszewicko-pisuarowej propagandy, propagandy kłamstwa, chamstwa, buty, zakłamania. Również przestaje słuchać ukochanej Trójki. Bo dość mam wywiadów z konusem, słów, że bóg mnie kocha, reżimowych polityków, religijnych treści. Trójki kierowanej przez namaszczonego przez reżim katolickiego dziennikarza.

I mam płacić opłatę audiowizualną za reżimowe media, z których nie korzystam, pomimo, że nie mam telewizora. Takiego wała. Zrezygnuję z energii elektrycznej. Mam tyle czołówek, że oświetlę sobie mieszkanie. Kupię odtwarzacz mp3 i będę słuchał muzyki na słuchawkach. Kupię laptopa i dodatkową baterię, więc w Age zagram, wypiorę ciuchy gdzie indziej. Ale złotówki na reżimowe media ode mnie nie dostaniecie. Gówno dostaniecie.

Źródło: memy.pl

Przeczekam czas trwania IV rzeszy. Jedna miała trwać 1000 lat i się nie udało. Ta mam nadzieję, będzie trwać jeszcze krócej. I doczekam się wolnej Polski, a nie dojnej dla pisuarów.

Mam dla was pisuary Dobry pomysł. Wprowadźcie jeszcze opłatę audiowizualną dla telewizji sram oraz radia co ma-ryja. Bo to przecież są media katolickie a wy z tego kraju robicie reżim katolicki, więc opłata musi być, np. po 50 złotych miesięcznie. A może jeszcze świętopietrze, dziesięcinę, opłatę na serie pomników smoleńskich, na odszkodowania za poległego, opłatę na dokończenie ważnej świątyni w Warszawie, opłatę na lepszą ochronę waszego prezeska, opłatę na nowego Maybacha, opłatę za opłatę itd. Niech Dobra Zmiana trwa… byle krótko.

Copyright © 2013. www.FrytkaPunk.pl  Rights Reserved.