^Powrót na górę

Antybog czyli osobiste wpisy cd

Z historii dobrej zmiany


Milczę długo w sprawie tego syfu, który w tym kraju pisuary wyczyniają.

Milczę i krew się we mnie gotuje. Nie wiem czy są jakiekolwiek obszary gdzie jeszcze nie ma zrobionego przez nich gnoju.

Najważniejsze jest przestrzeganie prawa, które jest łamane na potęgę. Cały czas słyszę o próbie kompromisu podejmowaną przez pisuary a która jest odrzucana przez opozycję. Gdy z ust pisuarów pada słowo kompromis, powtarzane przez reżimowe media co niby mają być narodowe, to szlag mnie trafia. Jaki kompromis? Zacznijcie przestrzegać prawa. I gdyby ode mnie to zależało to nie siadłbym z pisuarami do jakichkolwiek rozmów dopóki nie będzie przestrzegane prawo, konstytucja, czyli tą swoją ustawę mogą wrzucić do szamba bo tam jej miejsce, ten ich niby prezydent zaprzysięgnie trzech demokratycznie wybranych sędziów Trybunału Konstytucyjnego. W innym przypadku nie siadłbym z nimi do stołu, bo przecież można to traktować jako legitymizowanie łamania prawa. I basta w tym temacie.

Polska miała powstać z kolan. Zgadzam się, że Polska była na kolanach, a teraz nawet leży na płask. Leży przed facetami w sukienkach, w czerni. Najsamprzód należy wypowiedzieć konkordat, wstrzymać dofinansowanie do ich praktyk, ich kościołów itd. Wolę być członkiem Unii Europejskiej, bo z tego są korzyści, a z poddaństwa Watykanowi nie wynika nic, nie widzę tablic, że autostrada, basen, autobus, plac zabaw dla dzieci itd. są wybudowane ze środków z Watykanu. Jak na razie, niestety w relacjach Polska-Watykan, Polska jest wielkim płatnikiem, przy braku jakichkolwiek korzyści.

Tematów jest bardzo wiele, nawet chwilami ich nie ogarniam, bo gdzie się odwrócę, to widzę parszywą rękę pisuarów.

Wojsko eskortuje pomnik boga, który jest stawiany w Poznaniu nielegalnie. Na uroczystościach poświęconych wydarzeniom z 1956 roku w Poznaniu ma być odczytana lista osób które zginęły w katastrofie samolotu pod Smoleńskiem.

Nie ma na podwyżki dla pielęgniarek a są miliony na komisję do badania absurdu smoleńskiego.

Będzie ustawa, o uznawaniu przez sąd dowodów zdobytych przez służby pana Zbyszka w sposób nielegalny. W ten sposób będzie można każdego zamknąć.

Na sędziów Sądu Najwyższego pisuary mówią zespół kolesi. To czymże są pisuary?

Wspaniały program 500+, czyli wielkie rozdawnictwo za nic, już odnosi wielki sukces. Zaczyna brakować pieniędzy na rynku, nie stymuluje do podejmowania pracy,.

Pani brożka, kandydat na prezesa rady ministrów pisuarów w czasie kampanii wyborczej machała teczką mówiąc, że są tam gotowe projekty ustaw, dla frankowicżów, wcześniejszych emerytur, zwiększonej kwoty wolnej od dochodu. Że w ciągu pierwszych 100 przejdą przez parlament.
Minęło więcej niż 100 dni a tematy umarły, a przecież mówiła, że pieniądze na to są.

No i co wyborco pisuarów, jak to mówił prezes telewizji reżimowej ciemny lud to kupił. Kupił, a teraz będzie płacił za swój wybór. Będzie płacił przez następne lata, słono. Szlag mnie trafia, że ja za ich głupotę też będę musiał płacić.

Copyright © 2013. www.FrytkaPunk.pl  Rights Reserved.