^Powrót na górę

Antybog czyli osobiste wpisy cd

Długa cisza

Długa cisza zaległa, popadłem w internetowy niebyt. Adres www.frytkapunk.pl był, ale nic się za nim "kryło".

Garść słów celem wyjaśnienia. Otóż kilka miesięcy temu została wyłączona ta strona ze względów bezpieczeństwa. Bowiem nie aktualizowałem jej zabezpieczeń. Hostingodawca nie mógł dalej tolerować mojej ignorancji i wyleciałem.

20170218frytkapunkaPrzez te kilka miesięcy biłem się z myślami aby przywrócić stronę do życia z całym bagażem artykułów i zdjęć. Niestety nie udało się to ot tak bezproblemowo zrobić. Musiałem mozolnie, artykuł po artykule kopiować. Tych artykułów było bardzo dużo, ponad 800 a może i nawet więcej. Nie udało mi się przywrócić wszystkie artykuły, część nie przeszła płytkiej selekcji.

Dziękuję cierpliwym, a jest Was pewnie niewielu, którym co jakiś czas chciało się wpisać w przeglądarce frytkapunk.pl. Wasza cierpliwość została wynagrodzona. Nastąpiła Dobra zmiana, ponownie jestem w sieci:)

Na razie nie wiele się zmieniło, wystarczająco dużo czasu spędziłem na kopiowaniu artykułów. Ale jest moje nowe logo. Jestem niezmiernie wdzięczny osobie, która wsłuchała się w moje artykułowane marzenia i sprawiła, że powstało moje logo, takie które mi się marzyło. Jest może szczegół, który mam nadzieję, że zostanie uzupełniony i punk-nietoperz będzie mógł iść w pogo w glanach:) Ale jest super. Logiem jestem zachwycony.

Jak będzie z aktualizacją strony? Nie wiem, ale pragnę aby była w miarę częsta. Mam do nadrobienia jeśli chodzi o sprawozdania wyjazdowe cały rok. W moim życiu punkowym również trochę się działo, a o sferze publicznej to nie ma co nawet wspominać.

Mam nadzieję pociągnąć jeszcze jakiś czas tę stronę, chyba, że dobra - parszywa zmiana zakaże pisać o niej źle.A pisać o nich nie potrafię w inny sposób, nie dają mi żadnych szans abym pisał o nich dobrze.

 

 

P.S.

W każdym przeniesionym artykule postarałem się na samej górze zapisać datę pierwszej publikacji i trochę archiwalnych komentarzy. Są one oddzielone od właściwego artykułu taką cienką linią.

Copyright © 2013. www.FrytkaPunk.pl  Rights Reserved.