^Powrót na górę

Antybog czyli osobiste wpisy cd

Idzie stare noweSpołeczna inicjatywa do walki z czymś tam i sektami wzięła się za Prezydenta Słupska.

Bo usunął obraz Jana Pawła II ze swojego gabinetu. Obraz świętego. No i jest jazda. Co On to splugawił? Będzie się smażył w piekle. Nie tylko, że jest homoseksualistą ale również za to, że święte obrazki usuwa, że narusza wartości etc. Przypuszczam że Pan Biedroń w bujdy nie wierzy, więc strach przed wyimaginowanym piekłem tak samo go niepokoi jak mnie.

Nie ważne, że urząd zgodnie z konstytucją powinien być laicki. Nie ważne, że to jest lokal w którym pracuje prezydent. Nie ważne, że ma prawo wyposażyć lokal tak jak mu się podoba. Znieważył uczucia religijne i musi ponieść karę. A wiatr wieje na zmianę, na wielką zmianę, która może wrócić Polskę ponownie w te ciemne, czarne, smutne dni, gdy elity polityczne chciały się przypodobać jedynej słusznej wierze, a właściwie jej przedstawicielom, którzy uzurpują sobie prawo do rządzenia nie tylko duszami swoich wiernych, ale również pozostałych ludzi zamieszkujących krainę nad Wisłą. I podnoszą się głosy, zaczynają się prześcigać kto będzie lepszym wiernym, kto bardziej walczy o Polskę katolicką.

Mnie te wszystkie działania kojarzą się z sektą, z sektą ślepych wyznawców, fanatyków, którzy gdzieś mają prawo stanowione, bowiem prawo boskie według nich jest ważniejsze. I tylko dać im broń, jakąkolwiek, a ukarzą niepokornych szafując hasłami wiary zapominając o prawdziwym przesłaniu ich wiary. To się chyba nazywa hipokryzja. Ale nie pierwszy raz i nie ostatni tak się rzeczy mają.

Copyright © 2013. www.FrytkaPunk.pl  Rights Reserved.