^Powrót na górę

Antybog czyli osobiste wpisy cd

2017-03-17 Świetlana przyszłość się kroi

Przeczytałem wiadomość, że rząd IV rzeszy planuje nie wypłacać emerytur osobom, które pracowały krócej niż 15 lat. Jakby tego mało, wpłacone składki emerytalne według propozycji mają przepaść na rzecz ZUS-u. Czy można to nazwać inaczej jak bandytyzmem w biały dzień? Złodziejstwem, kradzieżą?

Z czegoś trzeba zapłacić za głosy elektoratu, który zagłosował za populizmem, który jest tak głupi, że nie potrafi policzyć, że za te wszystkie fałszywe obietnice wyborcze z kampanii 2015 składane przez pis przyjdzie mu podwójnie w przyszłości zapłacić. Trzeba będzie jakoś pokryć deficyt związany z wcześniejszym przechodzeniem na emeryturę (głodową). Najpierw okradnie się z pieniędzy tych z krótkim stażem pracy, poniżej 15 lat. Później okroi się wszystkim emerytury. Tylko nie górnikom. Bo tym to się tylko daje. W szopce zwanej parlamentem przeszła ustawa o zaliczeniu do pracy w warunkach szczególnie niebezpiecznych czasu spędzonego na oddelegowaniu do pracy związkowej. Taki działacz związkowy np. z solidarności przesiedzi w związku 10 lat, parę razy ciemny tłum ściągnie na masówkę, parę petard rzuci w Warszawie i już jest prawie na emeryturze, bo te 10 lat to jakby zjeżdżał codziennie pod ziemię. Tak kupuje się elektorat, tak kupuje się spokój w zamykanych kopalniach (które według obietnic wyborczych nie miały być zamykane, ale kto o tym teraz pamięta), tak kupuje się, za nasze pieniądze posłuszeństwo działaczy związkowych, którzy podobno mają być niezależni, samorządni.

Fundamenty zaufania normalnego obywatela (nie tego z ciemnogrodu) w stosunku do Państwa legły w gruzach. Bo czy można ufać Państwu, które okrada bezwstydnie? Poprzedni rząd zabrał nam miliardy z OFE. Teraz ten pragnie nam wziąć resztę. Pragnie wziąć nie tylko, że doskonale zdaje sobie sprawę, że pogrąża w ruinie ten kraj, ale również dlatego, że dyrektywy, które płyną z Żoliborza są jednoznaczne. Suweren nie może być wolny. Suweren musi być upodlony. A osiągnie się to poprzez pieniądze, które suweren otrzyma jak będzie grzeczny, bo jak nie to mu się ich nie da. Suweren nie może zarabiać aby się utrzymać. Suweren musi otrzymywać zasiłki, które w każdym momencie będzie mu można odebrać, gdy podniesie rękę na władzę. Przypomina mi się słowa jednego protoplasty pisu (trochę zmodyfikowane): gdy ktoś odważy się podnieść rękę przeciw władzy, niech będzie pewien, że mu tę rękę władza w interesie władzy odrąbie.

Copyright © 2013. www.FrytkaPunk.pl  Rights Reserved.