^Powrót na górę

Antybog czyli osobiste wpisy cd

2017-03-30 Sprawiedliwość

Polak, prawdziwy patriota z rasy panów, pewnie zwolennik dobrej zmiany, działacz obozu ONR został przez zły sąd skazany na dziesięć miesięcy bezwzględnego więżenia za spalenie kukły Żyda, a właściwie konkretnego Żyda, jakiegoś bankiera. Podły sąd skazał prawdziwego patriotę za antysemityzm. Na całe szczęście zadziałała prokuratura. Prokuratura chciałaby tylko z tego co pamiętam 10 miesięcy w zawieszeniu lub prac społecznych. Bo prokuratura pod wodzą towarzysza Ziobry zdaje sobie sprawę, że w Polsce nie ma antysemitów, nie ma w ogóle problemu z antysemityzmem, z wrogą postawą do obcokrajowców, do innowierców, do ludzi z innym kolorem skóry. Nie ma nic takiego. To jest wydumany problem nagłaśniany przez zagraniczne media. Problem jest z najgorszym sortem polaków, ale ten problem zostanie niechybnie rozwiązany przez prawdziwych patriotów.

A teraz proszę sobie wyobrazić, że na rynku w Warszawie czy w Krakowie zostaje spalona kukła przypominająca jeśli nie posła Jarosława Kaczyńskiego to inną postać z symbolami bardzo kojarzącymi się z partią dobrej zmiany.

Już widzę te nagłówki w mediach reżimowych, w dziennikach telewizji reżimowej, te wystąpienia rasy panów, tę propagandę jeśli nie gebbelsowską to bolszewicką, wzorowaną na ich protoplaście Jerzym Urbanie za komuny. Już widzę pokazowe aresztowanie, karykaturę sądu który za tak haniebny akt skazuje tego wroga suwerena i władzy na wysoki wyrok. I widzę tę radość rozentuzjazmowanej tłuszczy, szczęśliwej że zwolennicy dobrej zmiany trafiają tam gdzie powinni. Bo jakaś sprawiedliwość musi być! Sprawiedliwość IV rzeszy.

Copyright © 2013. www.FrytkaPunk.pl  Rights Reserved.