^Powrót na górę

Antybog czyli osobiste wpisy cd

Radom 1976-2017

Afganistan, rok 1989. Komunikat radzieckiej tuby propagandowej.

Nasze nastawione pokojowo kombajny pracujące w polu zostały zaatakowane przez nieprzyjaciela. Nasze kombajny zmuszone zostały do odpowiedzenia ogniem karabinów maszynowych i działek. Po likwidacji nieprzyjaciela nasze kombajny odleciały.

Polska, Wrocław, październik 1988 roku, czasy komuny, relacja osobista, widziane moimi oczami.

W Hali Ludowej ma się odbyć koncert Krajowej Sceny Młodzieżowej. Gra kilka kapel, kojarzonych z punk rockiem. Przed koncertem Milicja Obywatelska skrupulatnie legitymuje punków. Mundurowi są wszędzie, totalitarny system działa. Po koncercie, po godzinie 22 setki osób opuszcza Halę Ludową. Wraz z setką innych ludzi wsiadam do autobusu. Autobus rusza, a z bocznej ulicy wyskakuje kilkudziesięciu skinów, protoplastów dzisiejszych prawdziwych polaków, z kijami bejsbolowymi i zaczyna bić ludzi. Ważne spostrzeżenie: Milicji Obywatelskiej brak!

Polska, rok 2017. Komunikat tuby propagandowej dobrej zmiany.

W Radomiu prawdziwi Polacy odpoczywając po obchodach rocznicy Radomia 1976 roku, zostali zaczepieni werbalnie przez manifestantów KOD-u. Jak wszem wiadomo KOD to świnie oderwane od koryta, miłośnicy ośmiorniczek, alimenciarze, wegetarianie, cykliści, złodziej i oszuści, miłośnicy brudasów, ciapatych, uciekinierów i muzułmańskich terrorystów. Wrzód na zdrowej tkance naszego ukochanego kraju. Prawdziwi Polacy wyrazili swoją dezaprobatę na hasła głoszone przez najgorszy sort. Zmuszeni do obrony swojej, słusznej racji starli się z napierającymi manifestantami. Pomimo przewagi liczebnej najgorszego sortu prawdziwi Polacy, dali im radę.


Jest czerwiec 2017 roku. Od półtorej roku jest przyzwolenie państwa dobrej zmiany nie tylko na propagowanie nienawiści, faszyzmu, nietolerancji. Jest przyzwolenie na przejście od słów do czynów. Prawdziwi Polacy ze środowisk nie ma czego owijać w bawełnę, ze środowisk gdzie dżuma neofaszystowska bardzo silnie się rozwija, skrajnie prawicowych za cichym przyzwoleniem władzy zaczynają rozprawiać się ze swoimi adwersarzami, z tymi, którzy myślą inaczej. Z tą różnicę, że o dyskusji nie ma mowy, w ruch za to idą pięści a pewnie za niedługo kije bejsbolowe z wizerunkiem małego powstańca warszawskiego, z symbolem polski walczącej, a może i nawet krzyżem. I tak się działo w Radomiu w 2017 roku. Manifestacja KOD-u została zaatakowana przez prawicowe bojówki. Instytucje, które miały zgodnie z prawem ochraniać manifestację były nieobecne. Straż Miejska odjechała, a Policja była nieobecna.

Czy to może coś komuś nie przypomina? Niemcy, okres międzywojenny. Trwa marsz brunatnych koszul, SA i SS. Zakompleksiony, chory z nienawiści i ze swej życiowej nieudolności kurduplowaty dyktator zaczyna wdrażać swoje chore myśli w życie. Kształtuje życie całego narodu a później wpływa na nieszczęśliwe losy całego świata. Jego bojówki atakują przeciwników. Po manifestacjach pokazu prężności faszyści uderzają w Żydów, socjalistów, komunistów. Zaczyna się faszyzm, dyktatura.

Na jakim etapie jest teraz Polska?

Reżim dobrej zmiany wysyła swoich bojówkarzy. Namaszczeni przez władzę świecką i duchowną idą walczyć o lepszą Polskę. Na celowniku nie są już wyłącznie Żydzi i pedały. Z braku laku (czytaj: imigrantów), których nie chcą miłujący swoją wiarę katolicy, dostaje się innym mieszkającym w Polsce: muzułmanom, ludziom o innym kolorze skóry, Ukraińcom, i przeciwnikom dobrej zmiany. Polska dla Polaków, biała siła, co za szczytne hasła, jak pięknie korespondują z wyznawaną wiarą. Dążą do tego aby nas zastraszyć, aby wyeliminować.

No pasaran!

 

...
„Najpierw przyszli po Żydów i nie powiedziałem nic, bo nie byłem Żydem
Potem przyszli po komunistów i nie powiedziałem nic, bo nie byłem komunistą
Potem przyszli po związkowców i nie powiedziałem nic, bo nie byłem związkowcem
A potem przyszli po mnie i nie został już nikt, kto by się mógł za mną wstawić...”

Tekst zespołu Uliczny opryszek

Copyright © 2013. www.FrytkaPunk.pl  Rights Reserved.