^Powrót na górę

Antybog czyli osobiste wpisy cd

Super biznes na nieszczęściu

Kiedyś myślałem aby dostać się do podkomisji wyjaśniającej brednie smoleńskie. Bo jak wiadomo, nie liczy się tam doświadczenie czy kompetencje w sprawie badania przyczyn katastrof lotniczych. Spełniałem ten warunek. Istotna jest przynależność do masy myślącej jak centrum decyzyjne na Nowogrodzkiej. Tu też bym mógł spełniać ten warunek. Mógłbym być jak poseł Piotrowicz, który był prokuratorem za PRL, a teraz jest swój. Ja też przywdziałbym skórę pokornego sługi, który pełnił rolę opozycyjną do dobrej zmiany ale tylko dlatego aby wkraść się w łaski tych od ośmiorniczek a później przejść na właściwą stronę mocy. Kolejny warunek bycia odpowiednim do podkomisji spełniam w 200 procentach. Za połowę stawki, którą otrzymują nie takie pierdoły bym wymyślił jak bomba termobaryczna. Ci co mnie znają to wiedzą, że wyobraźnie mam wielką. Jeżeli w bombę termobaryczną naród uwierzył, to czy nie uwierzy w inne brednie, mniejszego kalibru?

Ale znalazłem inny sposób na uzyskanie dochodów. Straty moralne. Nie mogę wykazać się, że jestem wnukiem, pociotkiem, siódmą wodą po kisielu którejkolwiek osób którą zginęła w katastrofie lotniczej pod Smoleńskiej. I tak jak ich wnuki, pociotkowie składać kolejny wniosek o odszkodowanie z tytułu strat moralnych związanych z eksponowaniem w mediach kolejnych ekshumacji.

Niestety przechodzę kolejną traumę związana nie tylko z ekshumacjami, tym chocholim tańcem nad nieszczęsnymi zwłokami, które mają potwierdzić tezę, że jednak to był zamach, ale również działaniami tych hien cmentarnych, budujących kapitał polityczny i władzę na nieszczęściu ludzkim. I powinienem domagać się od obecnego państwa IV rzeszy, odszkodowania, że pomimo upływu kilkunastu miesięcy i ogłaszanych w każdy 10 miesiąca oświadczeń, że zbliżamy się do prawdy ta Prawda nie została objawiona. Że wraku dalej nie ma pomimo zapewnień, że będzie.

I tak sobie myślę jak długo będzie trwał ten taniec nad trumnami, ile jeszcze odszkodowań będą domagały się niektóre osoby, z wiadomego środowiska. Jak Wam nie wstyd? Domagam się listy osób, które kolejny raz otrzymują pieniądze, listy osób, które na wcześniejsze odszkodowania się nie załapały, bo mam do tego prawo, bo to również z moich pieniędzy sobie odszkodowania wypłacacie. Współczuję tym, którzy naprawdę cierpią z powodu utraty bliskich i patrzą na to co ta banda wyprawia.

Copyright © 2013. www.FrytkaPunk.pl  Rights Reserved.