^Powrót na górę

Antybog czyli osobiste wpisy cd

2017-07-24 Bitwa wygrana, wojna jeszcze nie

Bitwa Toczy Się Dalej, Nie Na Pięści Ani Na Kamienie
Bitwa Toczy Się Dalej, Ceną Są Marzenia
Bitwa Toczy Się Dalej, Nie Złamią Jej Żadne Policje Ani Rządy
Ta Bitwa Zaczyna Się W Twojej Głowie I Tylko Ty Możesz Przerwać Ogień!

Część Mnie Została W Seattle, Część Na Górze Św. Anny
Ale Bitwa Nie Kończy Się Na Ulicach, To Dalej Ma Wpływ Na Nasze Życie
Marzenia Nie Umierają, To My Zapominamy
Oby Nasz Cel Nie Został Zapomniany, Bitwa Toczy Się Dalej

Z Nami Czy Bez Nas Bitwa Toczy Się Dalej*

Jest mały sukces. Zazgrzytało w pisowskiej maszynce do niszczenia Wolności, Demokracji i Równości. Prezydent oświadczył, że zawetuje dwie z trzech niekonstytucyjnych ustaw rządzących. Zawetuje buble legislacyjne. Zawetuje marsz pisu po nieograniczoną władzę. Nie wierzyłem, że prezydent zerwie się ze smyczy Kaczyńskiego. Nie wierzyłem, że jest zdolny do samodzielnego myślenia, że może się zachować inaczej niż dotychczas. A jednak. Zaskoczył mnie, pozytywnie. Może tli się w nim iskierka uczciwości? Nie można jednak odtrąbić sukcesu. Może bitwa jest wygrana, ale wojna trwa nadal. Możemy być z siebie dumni, wszyscy Ci, którym chciało się iść na manifestacje. Bo to nasza postawa, niezłomna, pełna troski o kraj, postawa obywatelska, patriotyczna przyczyniła się pewnie do decyzji prezydenta. Nie można jednak spocząć na laurach. Dzisiejsza decyzja prezydenta pokazała, że mamy siłę, że to prawda jest po naszej stronie. A nie po stronie pisowców, którzy opluwają nas, sypią inwektywami, nienawidzą nas (swoją drogą, ciekawa sprawa, tylu pośród nich jest tylu katolików, chrześcijan, a poziom nienawiści i jadu jest głębszy niż Rów Mariańśki – gdzie głos wielebnych nawołujących swoje owieczki do opamiętania? czarni są zajęci, liczą kasę).
Musimy wychodzić na ulice, na pokojowe manifestacje i pokazywać, że tu jest Polska, a nie po stronie rządzących.

P.S.
Nie czekam na przelew od żydowskiego bankiera na paliwo (tak swego czasu towarzysz Kukiz, mówił, że KOD-owców wspiera bankierskie lobby żydowskie) i dalej będę jeździł jak nie do Warszawy to pod sąd w Bielsku-Białej. Bo mieszkam w takiej pipidówce, że nie mamy sądu.

Idąc ostatnimi dniami pod Sąd Okręgowy w Bielsku-Białej na godzinę 21 przechodziłem przez Rynek. I utrwalił mi się taki obrazek: wszystkie stoliki w knajpach zajęte, kilkaset osób żre i chleje, obojętni na to że im wolność odbierają, nie przerywają biesiady. Każdy ma swój system wartości, jednym do szczęścia wystarczy piwsko a innym wolność. Ja wybieram wolność.

* tekst piosenki zespołu Włochaty

Copyright © 2013. www.FrytkaPunk.pl  Rights Reserved.