^Powrót na górę

Antybog czyli osobiste wpisy cd

pomagam.pl/sebastiank

W pierwszym odruchu jak zdecydowałem się napisać ten artykuł, pojawiło sie dziwne uczucie, zażenowanie. Ale czy robię coś złego? Bo próbuję pomóc?
Taki już jestem, że jest jak jest, ale nie miało być o mnie.


Jest człowiek. Kiedyś nawet ustaliliśmy, że jesteśmy przyjaciółmi. Ten człowiek ma problem. Z racji tego, że jesteśmy przyjaciółmi, o problemie wiedziałem od dawno, starałem się pomóc, ale werbalna pomoc, rozmowa, wspólne męczenia się na linie nie wystarcza. Nie zdecydowałbym się pisać o problemach Sebastiana, gdyby nie sam napisał o tym. Klikając na link: pomagam.pl/sebastiank można dowiedzieć się więcej.

Ja powinienem ograniczyć swój wpis, bo jak zwykle palnę jakieś głupstwo, choćby jak minister spraw zagranicznych parszywej zmiany. Osobiście znam człowieka, Sebastiana, i można mi wierzyć, jego prośba o pomoc, to nie ściema, to nie jest oszustwo. Wpłacając kwotę, choćby i symboliczną można pomóc, jemu i jego rodzinie a pośrednio również mnie. Bo jak w końcu stanie na nogi to obiecał mi, że pójdzie ze mną do jaskini, a wtedy w ciemności nie będę szedł sam.

20170726pomagam

Copyright © 2013. www.FrytkaPunk.pl  Rights Reserved.