^Powrót na górę

Antybog czyli osobiste wpisy cd

Zniszczona Trójka

Lat kilkadziesiąt słuchałem prawie wyłącznie jednego stacji radiowej, Trójki. Z tą stacją się identyfikowałem, żyłem wraz z nią, bo każdy dzień zaczynał się od włączenia radia. Ta stacja dawała dużo radości, informacji. Towarzyszyła mi w dobrych i w złych chwilach.  Uzupełniała otaczającą mnie rzeczywistość, w której odnajdywałem się nie tylko ja. Gdy w roku 2005 banda pisu z przystawkami zawładnęła Trójką (i nie tylko, będę wam pamiętał gnoje, zniszczenie Czwórki i audycji LPR: Ligi Punk Rocka) świat wydawał się walić. Wytrzymałem te prawie dwa lata gdy niszczona była instytucja Trójki. Ale w 2007 roku została obalona IV rzesza i Trójka znowu była tym samym dobrym radiem. Niestety ale od ponad roku nie słucham Trójki. Nie mogę. Nie mogę słuchać gównianych audycji, informacji, które poddawałyby mój mózg katolicko-bolszewicko-narodow-faszystowskiej propagandzie. Uznałem, że nie mogę sobie takiej krzywdy wyrządzać. Słysząc wygłaszane kłamstwa, insynuacje przez bandę z dobrej zmiany kląłem, wściekałem się. Teraz jestem od tego wolny, nie słucham głosu żadnego kurdupla i jego przydupasów, nie słucham nawiedzonych hipokrytów z kościoła narodowego i ich „familiantów”.

20171116trojka

 Wielu uczciwych dziennikarzy i pracowników zostało wyrzuconych przez dobrą zmianę z Trójki. Wielu odeszło, bo nie mogło ścierpieć tej prymitywnej propagandy, agitacji, prania mózgu, indoktrynacji. Dla nich, tych wyrzuconych i co sami odeszli nadrzędną sprawą, jak przypuszczam było dobro słuchacza, przyzwyczajonego do pewnego poziomu, którego nie można obniżyć w celach partykularnych czy innych. Dobra zmiana niszczy wszystko, również Trójkę. A to przecież było dobro nas wszystkich. Nie bandy z IV rzeszy.

Teraz żyję bez radia, bez Trójki. Nie słucham innego radia, bo mi nie odpowiadają, szczególnie te z jedną płytą w odtwarzaczu. Za to słucham dużo muzyki poważnej na kanałach tematycznych i oczywiście punk rocka.

Zniszczenia Trójki wam nie daruję pisowska bando. Nie piszę was z dużej litery, bo nie jesteście tego warci. Poczekam na czas, kiedy wasz reżim upadnie.  Nieważne czy będę czekał, rok, dwa, cztery, czy osiem. Każdy reżim upada, tak mówi historia. I wasz też upadnie. Nie wiem tylko czy odbędzie się to dobrowolnie, bo przegracie w wyborach, czy będziemy zmuszeni go obalić bo nie będziecie chcieli oddać władzy. Ale przyjdzie czas rozliczenia waszych win, zniszczenia Trójki również. Doczekam się Wolnej Polski i wolnej, pluralistycznej Trójki.

Copyright © 2013. www.FrytkaPunk.pl  Rights Reserved.