^Powrót na górę

Antybog czyli osobiste wpisy cd

Miało być śmiesznie

Usłyszałem, że w jednym z ciekawych programów naukowych, telewizyjnym podano informację, że wdychanie bąków, pierdów ma również dobrotliwy wpływ na nasze życie. Zanim przejdę do rewelacji z programu, śmiem twierdzić, że o innym dobrotliwym wpływie bąków na życie wiedziałem od dawna. Ileż to śmiechu wywołuje bąk, albo zmusza do większego ruchu aby opuścić szybko strefę skażoną. Wracając do programu telewizyjnego, to padło w nim stwierdzenie, że osoby wdychające bąki, a dokładnie zawarte w nich siarkowodory mają mniejsze szanse na demencję starczą. Ciekawa sprawa, toż ja zapobiegam demencji 46 lat. Długa kuracja.

I proszę sobie wyobrazić, że w NFZ jakiś mądry człowiek oglądał ten program, sięgnął po wyniki i wpada na genialny plan. Jak zapobiegać tej chorobie a jednocześnie obniżyć koszty leczenia. „Leczenie przez Pierdzenie”, wspaniała nazwa dla terapii, ba, całego programu.  I tak w sanatoriach powstaną specjalne sale, małe jeśli chodzi o kubaturę, aby lekarstwo po kątach się nie rozprzestrzeniało. Pacjentom przed wejściem do sali poda się grochówkę i zamknie się ich na kilka godzin. I problemu nie ma z jedną chorobą.

Ale cały plan może upaść. Demencja starcza, a właściwie krótka pamięć to sojusznicy dobrej zmiany. Suweren, który będzie pamiętał populistyczne hasła przedwyborcze, może w pewnym momencie się o nie upomnieć. A to by było niebezpieczne. Suweren, który będzie miał głodowe emerytury, może niestety pamiętać, kto mu tak fatalną przyszłość zafundował. A to by było niebezpieczne. Bo z kogo by tu coś jeszcze wycisnąć, myśli dobra zmiana, aby kupić spokój i ciszę, choćby kolejnym programem 1000+? Za niedługo dobra zmiana dojdzie do muru i będzie podnosić podatki, żyć się nam będzie coraz trudniej, a mający dobrą pamięć suweren nie jest mile widziany przez obóz dobrej zmiany. I zamiast montować filtry na kominach, które będą nas chronić przez smogiem, dobra zmiana wstawi nam w dupy filtry przed siarkowodorami.

Miało być śmiesznie, a wyszło jak od dwóch lat. Przy dobrej zmianie, nawet bąk nie bawi.

Copyright © 2013. www.FrytkaPunk.pl  Rights Reserved.