^Powrót na górę

Antybog czyli osobiste wpisy cd

Dalsze mordowanie demokracji

Wolne sądy, wolne wybory, wolna Polska.

Manifestacja 8 grudnia 2017 roku o godz. 19 w Bielsku-Białej przed Sądem Okręgowym.

Przychodzi taki czas, że trzeba wybrać, czy chcesz być niewolnikiem pod butem pisu czy jednak wolnym człowiekiem, w wolnym kraju. Dzisiaj możesz to pokazać, przychodząc pod Sąd Okręgowy w Bielsku-Białej. Wybierz wolność, pokaż sprzeciw kłamcom, hipokrytom, łamiącym konstytucję. I powiedz im STOP. Ja to zrobię na pewno.


Myślałem (tak w cichości ducha), że są jakieś granice, których nawet pis nie przekroczy. To było naiwne myślenie. W ostatnich dniach łamanie konstytucji trwa w najlepsze. pis walczy z elitą, kliką, ze złogami komunizmu przy pomocy towarzysza posła pisu piotrowicza, prokuratora z czasów komuny. To jest wielki chichot historii. Komuch, aparatczyk PRL, narzędzie represyjnego systemu uczy demokracji dawnych opozycjonistów. Bezczelność, kłamstwo, hipokryzja, obłuda i nie boję się tego napisać skurwysyństwo, to charakteryzuje dobrą zmianę, rządy IV rzeszy.

Zastanawiałem sie dlaczego politbiuro pisu na premiera nie desygnuje towarzysza posła kaczyńskiego. I już wiem. Dla niego premier to za mało. I nie zdziwię się, gdy pewnego dnia się obudzę i będzie już królem. Kiedyś podejmowali już i nie wiem czy im się udała próba intronizowania Jezuska na króla Polski, a jeżeli tak, to dwóch królów też się zmieści na tronie, zresztą kto to jest Jezusek przy towarzyszu, pośle kaczyńskim.

I na koniec jedno zdanie, wypowiedziane zresztą przez członka egzekutywy pisu opisujące częściowo twór jakim jest pis, wypowiedziane w kontekście wymiany premiera, gdy nie wiadomo było jeszcze kto zmieni panią brożkę: Nawet jeśli prezes wskaże krowę, nasza partia to zatwierdzi.

Inni publicyści zwrócili uwagę na pewną i nie wiadomo czy śmieszną czy straszną sprawę. Kilka dni temu dobra zmiana odrzuciła wotum nieufności dla pani brożki. Od dawna tuby propagandowe, w tym telewizja reżimowa informują, że obecny rząd i pani premier są super. A jeżeli pani premier jest super to dlaczego będzie zmiana? Nielogiczne? Zgadza się, że to nielogiczne. Ale nie dla pisu i ich elektoratu. Ich ciemny lud to kupi.

Copyright © 2013. www.FrytkaPunk.pl  Rights Reserved.