^Powrót na górę

Antybog czyli osobiste wpisy cd

Szanowna Unio Europejska

Szanowna Unio Europejska

Dlaczego tak późno wszczynasz procedurę wobec kraju w którym mieszkam, w którym łamane jest prawo, konstytucja? Dlaczego przez Twoją opieszałość muszę żyć pod jarzmem dyktatury?

Wiem, przestrzegasz prawa. I to jest największy problem. Ty przestrzegasz prawa, a ta banda z pisu nie. Przestrzeganie prawa wiąże Ci ręce. Nie możesz zrobić tego na co czekam. Na obcięcie wszystkich funduszy. Aby żadne euro ze wspólnej kasy nie płynęło do Polski. Bo jak przestanie płynąć euro to ten reżim upadnie. Obalony zostanie mit, że jesteśmy tacy samowystarczalni, tacy super i Unia Europejska nie jest nam potrzebna. Ale niestety pieniądze płyną. Ten fałszywy reżim, za Wasze pieniądze tuczy się, elita pisu ssie dla siebie pieniądze. A przecież wiadomo, że im szybciej pis znajdzie się na śmietniku historii, tym koszty odbudowy Polski będą mniejsze.

Zdaję sobie sprawę, że gdy spełni się moje marzenie, że ta banda nie dostanie ani jednego euro, to dotknie to również mnie. Będzie gorzej. Ale takie trzeba będzie ponieść koszty odzyskania Wolnej Polski. Unio Europejsko, śpiesz się, nie daj sobie mydlić oczu, ja nie chcę Ciebie opuszczać.

Copyright © 2013. www.FrytkaPunk.pl  Rights Reserved.