^Powrót na górę

Antybog czyli osobiste wpisy cd

2018-01-22 Kolejne szczyty kłamstwa i obłudy

Towarzysz premier jeszcze lepszej dobrej zmiany na tym zgniłym zachodzie próbuje walczyć o zrozumienie dla zmian w systemie sądownictwa IV rzeszy. Według niego cały system sądowniczy jest przeżarty korupcją, zgnilizną, nepotyzmem i utrzymują się w nim relikty z czasów PRL, sędziowie, którzy skazywali opozycjonistów PRL. I jego wspaniały rząd robi z tym porządek. Łże jak cały ten rząd, jak ich tuba propagandowa czyli telewizja reżimowa. Zastanawiam się czy sam wierzy w te brednie, które głosi, czy jest cynikiem czy tak okropnie jest głupi?

Zastanawia mnie jeszcze jeden fakt. Towarzyszowi premierowi przeszkadzają sędziowie, którzy orzekali kary opozycjonistom za czasów PRL, a nie przeszkadza mu poseł z jego bandy kolesi, który był prokuratorem stanu wojennego i ścigał tych samych opozycjonistów PRL. Bardzo ciekawa dobra zmiana i jej wspaniałe oblicze. Oprawcą jest ktoś gdy jest przeciw nam, w naszych szeregach oprawca staje się aniołkiem. Mam nadzieję, że kiedyś zostaniecie rozliczeni za to również, i ty towarzyszu premierze sługusie towarzysza I sekretarza posła kaczyńskiego.

----------------

Zrobiło się wielkie halo, bo w TVN pokazano program jak spotykają się faszyści, neonaziści i świętują urodziny swego wodza adolfa hitlera. Zbulwersowani przedstawiciele rządu dobrej zmiany będą robić porządek. Bzdura. Jak mogą rozliczyć swoje własne paramilitarne bojówki? Jak mogą skazać prawdziwych patriotów, orędowników czystości rasy, przeciwników brudasów, ciapatych? Jak można walczyć z faszyzmem, skoro według dobrej zmiany nie ma takiego problemu w IV rzeszy. Chłopcy nie hajlują tylko piwo zamawiają, a te swastyki to symbole pokoju rodem z Indii. W Polsce pod rządami dobrej zmiany nie było miejsca na faszyzm, wiec nie ma z czym walczyć, jedynie przez osiem poprzednich lat polcy i polaki byli poddawani wynaradawianiu, podporządkowaniu zgniłej, dekadenckiej Brukseli. I dlatego rząd dobrej zmiany nie zrobi nic. Bo im te faszystowskie bojówki są potrzebne. Bo gdy w końcu otrzeźwienie dotrze do narodu, gdy w większej masie wyjdziemy na ulice domagać się wolności, swobód obywatelskich, uczciwości, poszanowania prawa i sprawiedliwości, to te bojówki zostaną wysłane na nas. Telewizja reżimowa będzie nadawała przekaz, że chcemy obalić dobrą zmianę. I wyśle te swoje nieformalne bojówki jak kiedyś partia wysyłała aktyw robotniczy aby tłumić studentów. Dzisiejszy rząd to PRL bis, tylko zamiast czerwony, jest brunatno-czarny.

Mogą mieć przechlapane, bo nie świętują tak uroczyście urodzin innego, jeszcze większego wodza, towarzysza posła kaczyśkiego. Tego to im dobra zmiana nie zapomni, nie wybaczy, chyba że się w jej oczach zrehabilitują.

Copyright © 2013. www.FrytkaPunk.pl  Rights Reserved.