^Powrót na górę

Antybog czyli osobiste wpisy cd

2018-01-11 Ukarany za chamstwo

I stało się. Z funkcji wiceprzewodniczącego Parlamentu Europejskiego został odwołany towarzysz czarnecki. To chyba pierwszy taki przypadek w historii Unii. Nie pierwszy to niestety przypadek, że to akurat wobec Polaka czy Polski jest uruchamiana pierwszy raz jakaś procedura. Od czasu nastania rządów dobrej zmiany zaczynamy przodować w sprawach, z których przyzwoity człowiek powinien się wstydzić. Pamiętacie 27:1? Pamiętacie sprawę praworządności, sprawę Puszczy Białowieskiej? To wszystko sprawa dobrej zmiany, pod ich rządami z prymusa Unii Europejskiej w ciągu dwóch lat staliśmy się jako Polska zakałą zjednoczonej Europy.

A cóż takiego zrobił towarzysz czarnecki? Otóż przyrównał europosłankę Różę von Thun und Hohenstein do szmalcowników w czasie II wojny światowej, którzy np. wydawali Żydów Niemcom dla własnej korzyści. Dostało się tej pani, za to, że w jednym z wywiadów dla zagranicznej telewizji skrytykowała rządy dobrej zmiany.

Parlament Europejski, gdzie prawo nie jest stosowane wybiórczo jak w Polsce, nie mógł inaczej zareagować jak poddać pod demokratyczne głosowanie, czy ktoś mówiący językiem nienawiści może reprezentować Europarlament. I wyszło, że nie może. W demokratycznej Unii Europejskiej powiedziano stop chamstwu, cynizmowi.

Jak zwykle napiszę, ciekawe, że gdy Polska była obrzucana przed laty przez przedstawicieli pisu, to pan czarnecki milczał. Ciekawe. Szkoda, ze towarzysz czarnecki nie chodzi dalej w czerwono-białym krawacie. Tak mu było wtedy do twarzy.

I jeszcze jedna ciekawostka. Prawdziwym polakom, przeszkadza, że reprezentuje Polskę Róża Thun, bo nie polskie nazwisko. A gdzie urodził się towarzysz czarnecki? A jakie nosił imię przed jego spolszczeniem? Odpowiedź na te pytania nie zastanawia prawdziwych polaków?

Może ja też mam się zacząć zastanawiać czy mogę pisać o Polsce, skoro mam zagraniczne nazwisko?

Copyright © 2013. www.FrytkaPunk.pl  Rights Reserved.