^Powrót na górę

Antybog czyli osobiste wpisy cd

2018-02-21 Zmiana pokoleniowa

No i stało się. Jestem dziadkiem.

  

Los, który odebrał mi Mamę i Tatę, podarował mi teraz Wnuczkę. Pustka po Rodzicach, dająca o sobie cały czas znać, została trochę zapełniona. Ta pustka jednak nigdy się nie zapełni, rozdarta rana nigdy się nie zabliźni, ale radość, nieposkromiona energia, żywotność dziecka, Wnuczki odwróci mam nadzieję moją uwagę od straty. Przyjdzie mi pewnie trochę poczekać, aby oprócz jakiegoś gugu gugu doszło między nami do kontaktu werbalnego, może wspólnego wyjścia w góry.

  20180221Wnuczka   

Cieszę się niezmiernie. Składają mi bliscy i dalsi gratulacje. O co mi tu gratulować. Gratulować należy Rodzicom wnuczki. Bo mój wkład w to wczorajsze wydarzenie sięga czasów odległych, to ponad dwadzieścia sześć lat temu, gdy pojawiła się moja córka.

Czy napisałem już, że cieszę się niezmiernie? Bo się cieszę. Mama i córka mają się dobrze. Są zdrowe. Obydwie mają 10/10 w jakiejś tam skali, hmm, mała korekta, wnuczka ma 10/10. I ma te 10/10 pomimo, że urodziła się w samochodzie osobowym. I tak jak dziecko urodzi się w samolocie czy w pociągu, to jeździ całe życie za darmo, tak Dziadek od strony Taty będzie chyba musiał woził wnuczkę:) gratis. Z relacji wiem, że dziadki i tak stają na wysokości zadania. Wczoraj jedni stanęli na samym szczycie podium. Gratuluję. Ja dowiedziałem się o wszystkim post fatum. Przekaz wiadomości trwa, szczególnie gdy dzieli nas ponad 300 kilometrów.

Witaj na świecie Wnuczko. Wszystkiego najlepszego życzę,

P.S.

Zewsząd słyszę, że trzeba tę okoliczność, urodziny Wnuczki w odpowiedni sposób uczcić. Czy moja wątroba to wytrzyma? :)
Nikt nie proponuje dodatkowego wyjścia do jaskini, he, he, he.

 

 

Copyright © 2013. www.FrytkaPunk.pl  Rights Reserved.