^Powrót na górę

Antybog czyli osobiste wpisy cd

2018-03-01 Wyrywkowa ślepota dobrej zmiany

Zlepek różnych informacji z ostatnich dni:

Jakiś tam youtuber w swych filmach przechwala się, że nienawidzi Cyganów, Bułgarów. Mówi, że jeśli ich ktoś nienawidzi, niech da mu lajka. Ostrzega aby uważać aby nie ukradli telefonu. Prokuratura państwowa nie dostrzega problemu. Sprawę zamyka, z powodu nieznacznej szkodliwości. Nawoływanie do nienawiści rasowej w prokuraturze dobrej zmiany jest prawie nieszkodliwe. Na szczęście sąd, sprawę potraktował poważnie, nie zgodził się na warunkowe umorzenie i rasista będzie miał sprawę karną.

W Gdańsku, obywatel zasłaniał tablice z administracyjnie wymuszoną zmianą ulicy z Dąbrowszczaków na Lecha Kaczyńskiego. Zdjęcia opublikował w Internecie. Tego samego dnia policja państwowa już go wzięła na przesłuchanie. Wszczęto działania. Obywatel usłyszał zarzuty. O obywatelu, gdybyś to zasłaniał ulicę Lecha Wałęsy, pewnie policja państwowa by ci w tym pomogła, zabezpieczyła teren, od Jarka drabinkę by podstawili.

Nocny marsz narodowców ulicami Krakowa. Pośród nich na tle jeszcze do niedawna zakazanego znaku falangi przemawia radca prawny. Obozowi dobrej zmiany to nie przeszkadza.

Sędziowie różnych szczebli sądów wypowiadają się w sprawie łamania konstytucji, niszczenia trójpodziału władzy, postępują zgodnie ze złożoną przysięga, że będą strzec konstytucji. Obóz dobrej zmiany piętnuje ich, szydzi z nich, szczuje na nich społeczeństwo, a właściwie swój tępy elektorat.

Afera Amber Gold, nie ustaje dobra zmiana w nagłaśnianiu procederu wyłudzenia prawie miliarda złotych.

Afera zniknięcia ponad 5,5 miliarda złotych ze Skoków. Dobra zmiana nic nie widzi, wszak to jej ludzie nadzorują Skoki. Podatnicy za pośrednictwem Bankowego Funduszu Gwarancyjnego, czyli Pan, Pani i również ja, składamy się aby zwrócić pieniądze z lokat, które były założone w Skokach, a które dziwnym trafem wyparowały. 5,5 miliarda złotych, to ponad pięć razy więcej niż Amber Gold. Dobra zmiana tropiąca wszelkie zło nie zauważa Wielkiego Zła.

Dobra zmiana zabiera się za posła PO Krzysztofa Brejzę. Chce go uciszyć, bo dobrej zmianie chyba nie leży tropienie wątku z afery Amber Gold, dotyczącego finansowania Amber Gold z pieniędzy Skoków. Bo jak wytłumaczyć swojemu elektoratowi, że może nie byłoby afery Amber Gold, gdyby ktoś nie pożyczył dużych sum pieniężnych ze Skoków na rozkręcenie oszukańczego biznesu. Bo jak można by było postawić zarzut swojemu, skoro dobra zmiana jest krystalicznie czysta.

Zatrzymania w PCK za podejrzenia w aferze wyłudzenia ponad miliona złotych, które mogły być przeznaczone na kampanię kandydatów dobrej zmiany. Nie może być. Przecież ludzie z dobrej zmiany są krystalicznie uczciwi. A cała reszta to złodzieje.

Afera z dziwnymi konotacjami wysokich urzędników dobrej zmiany z osobą, osobami odpowiedzialnymi za przejmowanie kamienic w Warszawie. Dobra zmiana nie dostrzega problemu. Osoby zatrzymane zaczynają sypać, wszystko ię układa, był może nawet jakiś układ. Ależ gdzie, ludzie z dobrej zmiany są krystalicznie czyści.

Kurna, tego syfu jest tak dużo za czasów dobrej zmiany, że aż trudno to ogarnąć. Wniosek jest jednak jeden, to państwo rozciąga parasol ochronny nad faszystami, złodziejami, oszustami, nieudacznikami, byleby byli z dobrej zmiany. Taka to dobra zmiana.

Copyright © 2013. www.FrytkaPunk.pl  Rights Reserved.