^Powrót na górę

Antybog czyli osobiste wpisy cd

2018-03-02 Jeszcze więcej hipokryzji

W 2015 roku w trakcie kampanii wyborczej pis głosił, że jak wygrają wybory będzie uczciwiej, że będą lepsi od tych co przed nimi rządzili. Od dwóch lat państwo jest na potęgę, bezczelnie zawłaszczane. Zawoalowana korupcja i nepotyzm są na porządku dziennym. Przykłady?

Państwowe spółki zostały obstawione działaczami partii i ich krewnymi. Na ich potrzeby było nawet zmieniane prawo, aby mogli zasiadać w radach nadzorczych, zarządach. Aptekarz, pielęgniarka itd., nadzorują wielkie firmy. Teraz te wielkie firmy na rozkaz z centrali pompują gigantyczne pieniądze w media reżimowe, w tubę propagandową dobrej zmiany. Wykupują reklamy za miliony złotych, ponosząc duże irracjonalne koszty. A dlaczego, ktoś się zapyta? Otóż po to aby propaganda narodowo-katolicko-faszystowsko-bolszewicka sączyła się nie tylko do wiernego elektoratu, robiła im wodę z mózgu, chociaż w przypadku elektoratu jedynej słusznej partii, to wodę oni mają już dawno w głowach zamiast mózgu.

W policji państwowej usadzają na stołkach swoich, którzy niestety nie wytrzymują próby czasu, choćby jak we Wrocławiu. Zabito człowieka na komisariacie, nie ma winnych, przez rok sprawa jest tuszowana, a nadzorujący lądują na emeryturach, L4, dostają jeszcze wysokie odprawy liczone w dziesiątkach tysięcy złotych, umarzane są wobec nich postępowania. Kolejny komendant z Wrocławia pijany zostaje znaleziony na ulicy. Świętował swój przyszły awans. Gdy dobra zmiana nie może sprawy uciszyć, to wysyła komendanta na rentę. W ciągu kilku tygodni tak na zdrowiu pod upadł, że dostaje rentę. I jeszcze 47 tysięcy odprawy. Oczywiście, postępowania wobec niego zostają umorzone. Ach, dobra zmiana.

W radiu reżimowym, w Gdańsku, jednego „fachowca” z nadania partyjnego zastępuje inny. Jeszcze lepszy. Wszechpolak (może były, ale natura pozostałą ta sama), pewnie antysemita. A przecież w Polsce, w IV rzeszy nie ma antysemitów. Są tylko bogobojni ludzie, kochający bliźniego, jeśli jest tylko biały i mówi po polsku. Prezesem radia jest tylko kilkadziesiąt minut, ale to wystarczy, dobra zmiana pokazuje swoje prawdziwe oblicze. Jakiś senator czy radny zostaje zawieszony w prawach członka partii dobrej zmiany, bo na portalach społecznościowych wypisuje antysemickie treści.

Premier rządu dobrej zmiany, nie składa hołdu pomordowanym w obozie koncentracyjnym, ale składa kwiaty przy pomniku Brygady Świętokrzyskiej, formacji z II Wojny Światowej, składającej się z „prawdziwych polaków” (tak teraz gloryfikowanych), którzy kolaborowali z hitlerowcami, byli na ich usługach, mordowali wszystkich, którzy nie byli polakami. Taaak, taka jest dobra zmiana. Brunatne myśli kłębią się w ich głowach. Proszę sobie tylko wyobrazić co by się z nami działo, przeciwnikami dobrej zmiany, niezależnie od koloru skóry, od używanego języka, wyznawanej religii gdyby tym z dobrej zmiany dać wolną rękę. Gdyby mogli zamknąć granice i nie dopuścić dziennikarzy ze świata zewnętrznego, gdybyśmy nie byli w Unii Europejskiej. Zrobiliby nam nie tylko Noc Kryształową II, ale również dzień. Bo nienawiść, rasizm, antysemityzm, tkwią w nich mocno.

Copyright © 2013. www.FrytkaPunk.pl  Rights Reserved.