^Powrót na górę

Antybog czyli osobiste wpisy cd

2018-03-03 Nie będziesz reżimu obrażał

Mieszka we Wrocławiu wspaniała pani Klaudia Jachyra, aktorka, która w krótkich filmach punktuje dobrą zmianę. Obnaża hipokryzję, oszustwo, pazerność dobrej zmiany. Chodzi z kukiełką I sekretarza, parodiuje go. Do niedawna reżimowe służby nie mogły się doczepić do Pani Klaudii. Niestety znalazły pretekst aby zastosować jeden z paragrafów kodeksu karnego. Pani Klaudia w jednym z  filmów wcieliła się w postać z telewizji reżimowej i użyła logo tejże telewizji. Aparat represji już działa. Była przesłuchiwana, grożą jej 3 lata za używanie czy rozpowszechnianie cudzego utworu, a obecna władza za taki utwór uznała logo telewizji reżimowej.

Proszę pamiętać. W tym kraju, podczas rządów dobrej zmiany, możesz obnosić się z symboliką faszystowską, rasistowską, bić ciapatych, brudasów, poniżać innych. To jest dozwolone, a nawet pobłogosławią cię na Jasnej Górze, dadzą ochronę służb mundurowych. A gdy będziesz domagać się poszanowania prawa, konstytucji, przestrzegania przyjętych norm i zwyczajów, gdy zanegujesz jedynie słuszną linię wodza, jego partii to pamiętaj, paragraf na ciebie się znajdzie.

Pamiętam, że już tak kiedyś było. To były lata 80-te zeszłego wieku. Wtedy był socjalizm lub komunizm, jak zwał tak zwał. Teraz nazwa się zmieniła, ale zachowania pozostały, mentalność jest ta sama, wszak wasz wódź, wychował się w tamtych czasach, żył, nabrał nawyków, które wy teraz miernoty ponownie na jego polecenie wdrażacie.

Kanał pani Klaudii do obejrzenia na youtubie.

https://www.youtube.com/channel/UCcb7sTcOwcbneg6Zo5F4SGQ

Copyright © 2013. www.FrytkaPunk.pl  Rights Reserved.