^Powrót na górę

Antybog czyli osobiste wpisy cd

2018-03-20 CZARNY PIĄTEK

20180320czarnypiatek

Ciągle im mało. Zabrali demokrację, kradną wolność. Teraz chcą odebrać wolność decydowania o sobie, chcą odebrać to wszystkim, ale szczególnie kobietom. Fanatycy religijni w XXI wieku wykonują kolejny krok abyśmy wegetowali w kraju pod butem religijnego totalitaryzmu. Narzucono nam konkordat, religię w szkołach za pieniądze z podatków, święta religijne i wiele innych spraw, które w laickim kraju nie powinny być nawet tematem dysputy.  Czarni w sutannach a pośród nich bezczelni i bezkarni pedofile, zakłamani hipokryci, wiecznie chciwi pieniędzy i władzy tym razem chcą ograniczyć i tak bardzo ograniczone prawo do aborcji, prawo do samostanowienia. Sferę intymną, bardzo ważną dla kobiety i jej partnera fanatycy religijni chcą podporządkować sobie.

Wara wam od praw kobiet. Marzy się wam aby kobieta była tylko do rozpłodu, którą można bić w niedzielę po kościele, która nie ma mieć praw. Skoro jesteście tak świętojebliwi, to czemu sami nie stosujecie się do swoich praw, które w świętych księgach się doczytujecie?

W chwilach kiedy się we mnie gotuje, gdy słyszę o kolejnych pomysłach fanatyków religijnych, którzy z krzyżem w garści nawołują do nienawiści, marzy mi się aby na te ziemie weszli inni fanatycy religijni, i narzucili wam swoją równie chorą ideologię, wypaczoną wiarę. I chciałbym zobaczyć gdy depczą one są bezwzględnie wasze prawa i przekonania. I wtedy może byście otworzyli oczy, że wasze obecne postępowanie nie ma nic wspólnego z wiarą, z miłosierdziem, a jest tylko pełnym zaprzeczeniem nauk płynących od waszego boga. Władza wam się śni, nad naszym życiem. Wara.

Przejedziecie się na tym. I tego wam życzę, upadku, marginalizacji waszej chorej niby wiary. Nie dziś, nie jutro, ale przyjdzie ten dzień, że to spełni się.


 

Nie możesz jechać do Warszawy (tak jak choćby ja) w piątek 23 marca 2018 roku  na manifestację (https://www.facebook.com/events/197600607498924/) to wesprzyj akcję zbierania pieniędzy (https://zrzutka.pl/czarny-piatek) na przygotowanie manifestacji. Choćby symbolicznie, ale gest się liczy. Razem możemy wywalczyć wolność, która chcą nam odebrać.

Copyright © 2013. www.FrytkaPunk.pl  Rights Reserved.