^Powrót na górę

Antybog czyli osobiste wpisy cd

2018-07-17 Legitymizowanie łamania prawa

Z błogosławionego łona, z łaski pisu, prezydent kilka lat temu podpisał akt ułaskawienia dla dwóch przestępców, z których jeden miał zasiaść w rządzie dobrej zmiany, albo być gdzieś tam wysoko umocowany wśród tych, którzy ten kraj mieli podnosić z kolan, z ruiny. Przypuszczam, że w krajach cywilizowanych osoba skazana przez sąd nie może zajmować wysokiego stanowiska np. w administracji rządowej. Ale Polska do takich nie należy. Ciekawe w tym akcie ułaskawienia był fakt, że ten gość z pałacu przy Krakowskim Przedmieściu ułaskawił przestępców gdy jeszcze nie uprawomocnił się wyrok sądu. Jak to powiedział, chciał uwolnić władzę sądowniczą od apelacji itd. pomimo, że wszystkie autorytety jednoznacznie informowały, że nie miał do tego prawa.

Niedawno trybunał konstytucyjny IV rzeszy orzekł, że ich prezydent miał takie prawo, miał prawo ułaskawić pomimo braku uprawomocnienia wyroku. Orzekł to trybunał w składzie wybranym w większości przed dobrą zmianę, na skutek złamania konstytucji. Był taki zwyczaj, kiedyś, zanim trybunał konstytucyjny stał się kolejnym organem dobrej zmiany, że sprawy sędziom były przypisywane według niepisanej zasady, w pewnej kolejności. Obecnie, sprawy są przypisywane takim sędziom, którzy gwarantują, że wyrok będzie po myśli dobrej zmiany, pisu, tych którzy niszczą ten kraj. To jest jeden z wielu ewidentnych przykładów po co dobra zmiana reformuje cały system sądowniczy w kraju, po to by sądy, trybunały orzekały tak jak władza sobie tego życzy.

Warto przypomnieć, że na stanowisku prezesa tegoż trybunału pis usadził jedną panią magister o podejrzanej przeszłości. Zresztą dla pisu nie ważne jest jak pracowała pani magister wcześniej, ważne jest to, że będzie wykonywać powierzone jej zadania, bez uwag, bez zastanowienia, że będzie legitymizować łamanie prawa, niszczenie demokratycznego państwa. Brawo pani magister, udaje się to pani doskonale, może jakiś order na Nowogrodzkiej pani wręczą. Nie wiem, czy pani boss sięgnie do piersi z tym orderem, ale jak by co to znajdą się schodki.

Przeczytałem parę komentarzy pod artykułem o najnowszych doniesieniach z trybunału konstytucyjnego, kilka mi się spodobało szczególnie:

„A nie prościej jest wpisać do Konstytucji że prezydent potwierdza tzw. aktem ułaskawienia bezkarność osób wskazanych mu przez prezesa? Albo wprost, że sądy w Polsce sprawuje prezes za pośrednictwem wskazanego prezydenta
Trzeba ten "wyrok TK" ogłośić w świecie. Niech też się pośmieją;

No to teraz a. duda może ułaskawić cały pis na zapas. Obejmie to także przestępstwa, które jeszcze nie zostały popełnione :-)
Można?
Można!;

Rewelacja. Idźmy krok dalej - uniewinnienie przed postawieniem zarzutów.;

Trybunał orzekł, że był to cud odpuszczenia grzechów;

Copyright © 2013. www.FrytkaPunk.pl  Rights Reserved.