^Powrót na górę

Antybog czyli osobiste wpisy cd

2018-10-15 Zupełny odlot

Przechodziłem koło telewizora i usłyszałem wypowiedź towarzysza Suskiego z jedynie słusznej partii. Zachwalał on zakup lotniska w Radomiu. Jego argumentacji za zakupem lotniska nie sposób odmówić polotu: większość polaków lata do południowej części Europy lub Afryki. W związku z tym umiejscowienie lotniska na południu Polski, w Radomiu, przeniesienie tam ruchu z Okęcia w Warszawie, sprawi, że będą mieli pasażerowie bliżej do celu podróży, będą krócej lecieć. Towarzysz Suski nie wspomniał, że np. z Warszawy będę pasażerowie jechać dodatkowe około 100 kilometrów np. samochodem.

A może lepiej przenieś lotnisko do Zakopanego. Stamtąd będzie jeszcze bliżej na południe Europy. A może połączyć to nowe lotnisko z „odzyskaną” perłą, kolejką na Kasprowy Wierch. Np. kolejka wywoziłaby pasażerów na Kasprowy, tam by się zrobiło pas startowy, i samolot miałby do pokonania mniejszą wysokość wznoszenia. Oszczędności z tego tytułu niewątpliwie pokryłoby szybko budowę lotniska w Tatrach. A ile kolegów z partii Pieniądze i Stołki mogłoby zasiąść na kolejnych, na pewno wysoko opłacanych stanowiskach? Kadry w tej partii mają wysoko wykształcone: może jakiegoś akwarystę, może aptekarza, a może pielęgniarkę? Na pewno będzie dobry, skoro będzie z Waszej partii.

Gdy słyszę wypowiedzi takie jak towarzysza Suskiego, to jestem coraz bardziej pewny, że jedynym kryterium kwalifikacji przy rekrutacji do tej wspaniałej partii jest być wiernym zasadzie: bierny, mierny, ale wierny.

Copyright © 2013. www.FrytkaPunk.pl  Rights Reserved.