^Powrót na górę

Antybog czyli osobiste wpisy cd

2018-10-16 Marsz Równości w Lublinie

W ostatnią sobotę (13.20.2018 roku) w Lublinie odbyła się Marsz Równości. A miał się nie odbyć. Marsz odwołał prezydent z nadania PO. Sąd Okręgowy podtrzymał argumentację prezydenta, że może być zagrożone życie uczestników marszu, ponieważ środowiska Patriotyczne – czytaj rasistowskie, homofoniczne, (nieformalne bojówki pis) zapowiedziały kontrmanifestację.

Dopiero Sąd Apelacyjny potwierdził, że manifestowanie jest niezbywalnym prawem obywatela i Państwo musi stanąć na wysokości zadania i umożliwić manifestowanie wszystkim swoich przekonań, jeżeli oczywiście są one zgodne z prawem. I o dziwo odpowiednie służby stanęły na drodze kiboli,  onr. Policjanci użyli siły wobec osób przeszkadzającym Marszowi Równości.

Jestem tym bardzo zaskoczony. Dotychczas to było tak, że policja na usługach jedynej słusznej partii, bo to już nie jest policja państwowa, tylko partyjna, ochraniała rasistów, faszystów, antysemitów, homofonów, aby mogli spokojnie bić swoich przeciwników. Bo wszak oni (ci przeciwnicy) nie są zwolennikami dobrej zmiany, więc bicie ich nie jest przemocą lecz wyłącznie wyrazem frustracji, niezadowolenia.

W Lublinie było jednak inaczej. Agresywni patrioci, prawdziwi Polacy, potomkowie żołnierzy niezłomnych itd., itd., spotkali się z reakcją policji. Ponad dwudziestu zostało nawet zatrzymanych. W pierwszej chwili myślałem, że to jest opis sytuacji sprzed trzech lat, a jednak nie. To była relacja z października 2018 roku. To może wyszło, że ktoś rozkazów nie potrafi czytać ze zrozumieniem i wyszło na opak. Głowy chyba polecą. Zamiast pedałów, i całego tego dziwnego oszołomstwa zamknięto prawdziwych polaków. Tak się nie godzi. Tak się nie robi. Pozwalaliście bandytom przez dwa lata z okładem na wszystko a teraz im zabranianie? Pełen sprzeczności przekaz płynie z Nowogrodzkiej, można li bić pedała, ciapatego, Żyda, brudasa (czytaj Punka) czy jednak nie?

Przyjedzie czas, że za to również odpowiecie, tak towarzysze z partii Pieniądze i Stołki. Każda dyktatura kiedyś się kończy, każdy reżim kiedyś upada i odpowiedzialni ponoszą karę.

Copyright © 2013. www.FrytkaPunk.pl  Rights Reserved.