^Powrót na górę

Antybog czyli osobiste wpisy cd

2019-08-07 Miało być lepiej, uczciwiej, sprawiedliwiej.

Miało być lepiej, uczciwiej, sprawiedliwiej.
Marszałek dobrej zmiany lata z rodziną na potęgę na koszt podatnika, czyli nas rządowymi samolotami w najdroższej kategorii. Żona marszałka jest tak cenna, że nawet sama na koszt podatnika. I co? I nic. Jak to się ma platformianych ośmiorniczek czy zegarka jednego ministra PO za 10 tysięcy złotych?


W nadzorowanych przez dobrą zmianę więzieniach umierają ludzie. I to nie tacy zwykli, ale również jakimś dziwnym splotem ludzie, którzy mogliby swoimi zeznaniami obciążyć dobrą zmianę. I co? I nic. Za rządów PO gdy zmarł jeden gość to w histerię wpadły pisiory, że dymisja, że tak nie może być. Ciekawe kiedy taki Pan F. odpowiedzialny za nagranie ludzi z PO w jednej restauracji dziwnym trafem pożegna się z życiem, bo z jego oświadczeń wynika, że za nagrywaniem stały osoby z kręgu pis.

P.S
Z najnowszych informacji wynika, że bizantyjski styl Marszałka Sejmu udziela się innym prominentnym działaczom jedynej słusznej partii: Pieniądze i Stołki. Latają rządowym samolotem bardzo często, włącznie z rodzinami, jedne to leciał nawet z wnukami. Mam pytanie, kiedy ja z moją wnuczką mogę się przelecieć na koszt podatnika?
A miało być lepiej. Jest lepiej. Platformiane ośmiorniczki przebija dobra zmiana w postępie większym nawet niż kwadratowym.

Copyright © 2013. www.FrytkaPunk.pl  Rights Reserved.