^Powrót na górę

Góry - pozostałe sprawy

Bielizna firmy Brubeck

poniedziałek, 04 sierpnia 2014 06:23 FrytkaPunk


Dotarł do mnie kurier. Z paczką ma się rozumieć. Dużą paczką.

 

Nadawca paczki: firma Brubeck. W paczce same skarby. Od kurtki poprzez wiele sztuk bielizny aż po skarpety i wszystko w dwóch kompletach, dla Wiewióra i dla mnie. Na najbliższym wyjeździe będziemy mogli testować otrzymane prezenty. Będziemy je testować w warunkach jaskiniowych, gdzie jak zwykle będzie zimno, wilgotno a chwilami bardzo mokro.

Moje dotychczasowe doświadczenia z produktami firmy Brubeck są pozytywne. Korzystam z koszulki i getrów w wersji klasycznej bielizny termoaktywnej ale tylko w sezonie letnim gdy jest ciepło. Jak dla mnie to funkcja termoaktywna w warunkach zimowych jest w wersji chyba turbo. Podczas postoju momentalnie jest mi zimno, wyziębiam się nadmiernie. Dlatego korzystam z nich jak wspomniałem w sezonie letnim. Teraz będę mógł sprawdzić bieliznę z wełny z merynosów w warunkach jaskiniowych.

Pierwsze wrażenie po założeniu koszulki Extreme Merino jest bardzo pozytywne. Koszulka leży dobrze na mnie, ładnie wygląda. Nie gryzie, nie opina ciała, nie czuję nacisku. Więcej na jej temat będę mógł napisać po powrocie. Zwróciłem uwagi, że pomimo braku wysokiej stójki koszulka wysoko chroni moją szyję co przy połączeniu z długą kominiarką da mi komfort cieplny, szczególnie w wąskich miejscach gdzie wyczuwalne są silne podmuchy zimnego powietrza. Do koszulki w komplecie otrzymaliśmy getry Extreme Merin, które mam nadzieję również się sprawdzą podczas najbliższej akcji jaskiniowej i późniejszych.

 

Więcej informacji na temat wyrobów firmy Brubeck można znaleźć na stronie www.brubeck.pl

 

 

 

 

Copyright © 2013. www.FrytkaPunk.pl  Rights Reserved.